Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[Serena] zakup serenki


Gość montana71

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich , zwracam sie do was jako wybitnych znawcow tematu . Otoz mam taki problem ; dzis chcialem nabyc syrene znalazlem ladny egzemplaz 2.0 benzyna w dobrej cenie 4 tys . oczywiscie kupilem ja i uradowany odjechalem do domu , ale niestety po przejechaniu 20 km zaczela sie gotowac okazalo sie ze uszczelka pod glowica padla , jakos wróciłem oddali mi pieniadze , dogadalismy sie tak ze jak naprawia usterke to ja znowu kupie , i teraz nie wiem co robic bo auto fajne ale nie wiem czy moge im zaufac , ze zrobia to dobrze czy na odwal i bede mial problem , co o tym myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy moge im zaufac , ze zrobia to dobrze czy na odwal i bede mial problem , co o tym myslicie?

 

Nie ma znaczenia czy to będzie serena czy jakieś inne auto. Jak jest z jakąś ukrytą wadą, to będziesz niezadowolony choćby to miał być bolid formuły 1. Po prostu trzeba poprosić kogoś kto zna się na tyle na samochodach , by po dokładnym obejrzeniu i sprawdzeniu auta, mógł ci doradzić czy warto czy nie warto kupować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale niestety po przejechaniu 20 km zaczela sie gotowac okazalo sie ze uszczelka pod glowica padla ,

 

Po takim numerze to ja bym nie wracał samochodów nie brakuje, do silników 2.0 nie ma części jak już to 2.3D Vanette

2 resory z tyłu nie jak serenie 1 poprzeczny.Jednak wybór należy do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vanetki osobowe też są.

Po takim numerze to ja bym nie wracał samochodów nie brakuje, do silników 2.0 nie ma części jak już to 2.3D Vanette

2 resory z tyłu nie jak serenie 1 poprzeczny.Jednak wybór należy do Ciebie.

albo 1,6 benzynka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...