Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zepsuty pilot centralnego zamka


Gość tomala2301

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tomala2301

Witam , mam zepsute piloty w kluczykach chodzi o Nissana Primer z 1999r. Zepsuły mi się piloty w kluczykach , i czy jest możliwość zaprogramowania innego pilota , żeby można było otwierać i zamykać auto . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz napisać co sie dokładnie dzieje, komuś już pomogłem, wystarczyło wyczyścić styki baterii i wsadzić nowe i dziłało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tomala2301

Chodzi o to że się zepsuły mikrowłączniki w kluczyku w pilocie . Próbowałem w jednym u elektronika inny mikrowłącznik założyć , ale nie działa. Zapytanie moje to takie czy jest możliwość przekodowania innego pilota .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest możliwość przekodowania i jest możliwość naprawy mikrowyłączników, jakoś u mnie od 2 lat latają przelutowane i jest gitt, trzeba kupić troszkę inne i wyciąć cycki z gumki i będzie działać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

jest możliwość przekodowania i jest możliwość naprawy mikrowyłączników, jakoś u mnie od 2 lat latają przelutowane i jest gitt, trzeba kupić troszkę inne i wyciąć cycki z gumki i będzie działać

 

czesc

 

wylaczniki kupisz w kazdym sklepie z elektronika,a po wymianie nalezy zakodowac piloty,(zgubil kod) nie uzywanye chwile.w terano i wiekszosci innych nissanow programujesz kluczykiem,sam to robilem rok temu,ale poszukaj opisu programowania na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Wita!

 

mam problem z pilotem, chodzi o to że otwiera wszystko bez zarzutów tylko nie chce zamknąć. czy tylko się rozkodował czy se zepsuł? czy jeżeli zacznę programować go a pilot będzie zepsuty to czy się nie rozkoduję całkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...