Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

System bezkluczykowy


sceptyk

Rekomendowane odpowiedzi

No nieźle... Pomysłowość ludzka (czy raczej złodziejska) nie zna granic.

 

Ale odpowiedzi na twoje pytanie raczej nie chciałbym zobaczyć na ogólnodostępnym forum :| , bo nie tylko my je czytamy.

I kto miałby zresztą na nie odpowiedzieć?

Robimy zrzutkę na sprzęt, testujemy na własnych autach i podajemy złodziejom odpowiedź i (w przypadku gdy to zadziała) nasze auta na tacy?

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak samo jak z centralnym zamkiem otwieranym pilotem też jest sygnał wysyłany z pilota do auta i tak samo można przechwycić sygnał no tylko pozostaje jeszcze (problem?)kwestia odpalenia auta. Tak mi się wydaje przynajmniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się nad tym zastanawiałem i moim zdaniem i moją wiedzą (mała ale jest) to ten kluczyk działa tak jak pilot od centralnego, a jak będą chcieli ukraść to i tak ukradną czy będą mieli doświadczenie i zwykły sprzęt czy super anteny kilku osobowa grupę. Pod granicą Niemiec grupa złodziei miała w dziupli Astona Martina, co może się wydawać że za taka kasę auto powinno być nie do ruszenia. A w artykule z tym odszkodowaniem i brakiem śladów kradzieży to chodzi chyba autorowi że autka za pewną sumę (ok. 300tys i wzwyż) powinny mieć monitoring gps zamontowany (ubezpieczyciel tego wymaga do aut za sporą sumę i do tych które są chodliwe), i z tego jest możliwość odczytu czy auto otwarto normalnie czy w jakiś inny sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak samo jak z centralnym zamkiem otwieranym pilotem też jest sygnał wysyłany z pilota do auta i tak samo można przechwycić sygnał no tylko pozostaje jeszcze (problem?)kwestia odpalenia auta. Tak mi się wydaje przynajmniej.

Myllisz się,jak masz sygnal samochód stoi otworem,wciskasz hamulec,odpalasz pokrętłem lub przyciskiem(zależy od modelu) i gotowe.W tym systemie nie ma kluczyka(jest fizycznie ukryty w obudowie pilota,gdyby system nawalił)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Znalazlem taką informację: http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/bezpieczenstwo/news/nowa-metoda-kradziezy-aut,1585426,415

Czy w QQ w wersji Tekna jest możliwe wejście do samochodu w opisany sposób? Czy można uruchomić silnik?

ciekawy temat...a tak jakos zgasł ciekawe dlaczego? czy w tym temacie nie ma na naszym forum ludzi w tz temacie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...