Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nadkola nadkladki na zderzak


maciek2106
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiegos czasu szukam patrola i znalazlem interesujacy model z tym ze jest on goly. Moje pytanie czy i gdzie mozna kupic nadkola nakladki na zderzaki?? Czy te nakladki pasuja z modeli 2005 do tych z 2001??

Chodzi mi o cos takiego jak zdejcia w zalaczniku.

post-40567-0-87338600-1295725596_thumb.jpg

post-40567-0-12086700-1295725722_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomnij o tym badziewiu.... kup troche grubszej gumy i ponituj do blachy. Będzie to funkcjonalniejsze od tego co pokazałeś i nada agresywniejszy harakter ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, od jakiegos czasu szukam patrola i znalazlem interesujacy model z tym ze jest on goly. Moje pytanie czy i gdzie mozna kupic nadkola nakladki na zderzaki?? Czy te nakladki pasuja z modeli 2005 do tych z 2001??

Chodzi mi o cos takiego jak zdejcia w zalaczniku.

Nie pasują, no chyba że rzeżbe uskutecznisz. Szukaj na alledrogo, bywają dosyć często. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czy te nadkola nakladki sa dostepne nowe w jakis w sklepach z akcesoriami off-road czy szukac uzywanych z innego patrola??

tylko allegro??

 

Nowe załatwisz w ASO, gdzie indziej nie widziałem, chyba że jakieś tuningowe :) Ale na stare i porysowane / o ile nie głeboko/ jest patent na doprowadzenie ich do stanu godnego uwagi. No i zawsze możesz pomalować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe załatwisz w ASO, gdzie indziej nie widziałem, chyba że jakieś tuningowe :) Ale na stare i porysowane / o ile nie głeboko/ jest patent na doprowadzenie ich do stanu godnego uwagi. No i zawsze możesz pomalować ;)

A moze ktos ma patent na usuniecie lakieru bez zniszczenia plastiku? ostatnio urwalem takie cos ze zderzaka... mam surowe a na allegro tylko lakierowane.. pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze ktos ma patent na usuniecie lakieru bez zniszczenia plastiku? ostatnio urwalem takie cos ze zderzaka... mam surowe a na allegro tylko lakierowane.. pozdro.

nie sprawdzałem jak jest w patrolu, ale zazwyczaj sa stosowane 2 rodzaje plastiku: z przeznaczeniem do malowania (gladki) i surowy (chropowaty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam chropowaty...

jak byś jakimś cudem usuną farbę z malowanych cześci to bedziesz miał najpewniej gladka przygotowana pod podkład powierzchnię.

Edytowane przez camo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kanal... w trakcie renowacji Camaro za pomoca jakiejs chemii lakier z plastikow poszedl won... ale qrde chemia nie wyrowna faktury... pozostaje 6 stowek w ASO... dobrze ze zaprzyjaznione, dostane rabat:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...