Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[Vanette] Drugi rząd foteli


Gość J13L

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od jakiegoś czasu jestem "posiadaczem" Nissana Vanette 97 rok 2,3 disel, w papierach mam zapisane ciężarowy uniwersalny 5 osobowy - poprzedni właściciel mówił iż fotele były ale je wywalił, a więc zakupiłem na allegro drugi rząd foteli (2 szt)odskrobałem brud, zerwałem starą wykładzinę, odskrobałem brud i .... znalazłem radosną twórczość poprzednich właścicieli "..naście" spawów, nakrętek i dziur. Proszę o zdjęcie, rysunek, wymiary... gdzie są/ powinny być oryginalne otwory do mocowania. W ostateczności też "coś" dospawam... :) Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jest różnica pomiędzy modelami. Vanetta która miała tylko przednie fotele ma płaską podłogę. Bez żadnych uchwytów dla foteli, tylko ładunkowe. Stąd radosna twórczość i spawane kombinacje. W takiej sytuacji lepiej dokupić kanapę z własnymi pasami i przykręcaną do płaskiej podłogi. Problem że wtedy się nie składają. Ale jest to bezpieczne rozwiązanie. Można ewentualnie zrobić na zatrzaskiwanych szynach. Dają się wtedy łatwo wyjąć. Oryginalne rozwiązanie to mocowania podłogowe wpuszczone w nią. Żeby takie zrobić to trzeba poszukać rozbitka z takimi i wyciąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...