Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Radio i mp3


Gość tomcio15
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Koledzy czy ktoś próbował już przerobki fiormowego radio tak żeby można było słuchać plików mp3?

Moje radio z rocznika 2007 niestety nie ma możliwości odtwarzania mp3, więc szukach rozwiązań zamiennych:

- transmiter radiowy koszt od 50 zł wzwyż

- może jakaś inna przelotka?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wrzuciłem radio Sony 2-DIN z wyświetlaczem i kamerą cofania. Zdaje się że ono ma MP3 (jak każde nowe) ale nie korzystam. Niestety sterowanie z kierownicy z nim nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena faktycznie kosmiczna :(

to osobiscie wole poszukac radia 2din ( juz od 750 zl nawet ) i niemiec sterowania przy kierze choc wcale niepowiedziane ze dobrze szukajac nie da rady znalesc w dobrej cenie i takie które da sie podłaczyc pod kiere :)

jak bym sie bał o szyby to musiał bym z garazu niewyjezdzac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom cena jest lekko zaporowa bo oferuje zebyt malo jak na ta cene ! Jak by jeszcze miało w sobie zgrywanie po Wifi ;)

 

Ale jak bedzie troszke taniej i bede mial wolna gotoweczke to kupuje !

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jednak kupiłem na próbę transmiter radiowy za 25 zł - i niestety działa REWELACYJNIE - brak przebić z radia, wycieraczek, telefonu, przy dodawaniu gazu nie burczy. Istny cud - dobry produkt za niską cenę - jak reklamował sprzedawca w henryx.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szczureczek

Hm, tanio nie tanio jakbym miał kupować radio to na pewno nie takie za 700 zł, bo jak już coś robić to robić to dobrze :whistle: . Co do transmitera mam taki i gdzieś mi leży, nie korzystam z niego. Trochę słabo odbiera jak dla mnie.

Edytowane przez szczureczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jednak kupiłem na próbę transmiter radiowy za 25 zł - i niestety działa REWELACYJNIE - brak przebić z radia, wycieraczek, telefonu, przy dodawaniu gazu nie burczy. Istny cud - dobry produkt za niską cenę - jak reklamował sprzedawca w henryx.pl

no to jestem zaskoczony. ja probowalem używać transmitera z dodatkowej navigacji (wcale nie najtańszej) i jakość dzwieku pozostawiała wiele do życzenia. fabryczne radio Bosa czyta mp3 i ma wbudowaną zmieniarka na 6 plyt. wiec zniechecony niepowodzeniem szybko sobie darowałem eksperymenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też czyta mp3 ale chciałbym mieć możliwość odtwarzania z usb lub podłączyć dvd bo przez transmiter dźwięk jest mizerny a ja mam duże wymagania co do jakości audio

ale na razie nic nie spotkałem do fabrycznej navi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...