Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Światła przeciwmgłowe


Gość adrianPrimeraGX

Rekomendowane odpowiedzi

Gość adrianPrimeraGX

Nissan Primera P11 z 96r.Mam problem z halogenami.Ostatnio zauważyłem,że pali się tylko jeden z tyłu,więc to chyba nie bezpiecznik.A żeby aż 3 żarówki się przypaliły to za duży zbieg okolicznośći.Wie ktoś co jest przyczyną?Prosiłbym o radę i pomoc jak to naprawić.Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nissan Primera P11 z 96r.Mam problem z halogenami.Ostatnio zauważyłem,że pali się tylko jeden z tyłu,więc to chyba nie bezpiecznik.A żeby aż 3 żarówki się przypaliły to za duży zbieg okolicznośći.Wie ktoś co jest przyczyną?Prosiłbym o radę i pomoc jak to naprawić.Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

z tyłu jest tylko jedno przeciwmgielne.. sprawdź żarówki będziemy patrzyć później. samochód miał halogeny czy dokładałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halogeny są fabryczne,a żarówki ok:)

Mam rozumieć, że nie ma różnicy czy przekręcisz przełącznik na halogeny czy na halogeny z tylnym przeciwmgielnym? przód nie świeci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak.co mam robić??;)

przekaźnik pod maską od halogenów sprawdzałeś? masz puszkę z przekaźnikami po lewej stronie? (koło silniczka wycieraczek) bodajże drugi przekaźnik jest od halogenów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...