Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

wymiana sterownika silnika w p11 2.0td


tom1404

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam problem po kapitalnym remoncie silnika auto zapalało na dotyk ale nie chciało jechać i miało 1600 obrotów. Wymieniłem pompę stara była w naprawie ale spec ją spier... więc kupiłem nową mała poprawa fajnie się zbiera silnik równo pracuje ale dalej ma 1600 obr. i świeci check,ściągnąłem elektronika podpiął się pod sterownik ale nie wyskakują żadne błędy, gdy spróbował zmniejszyć obroty na sterowniku auto zgasło. czy może to być problem z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie był odpalony z odpiętą przepływką, albo niesprawną, trzeba pomierzyć i wykasować błąd na spinacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie był odpalony z odpiętą przepływką, albo niesprawną, trzeba pomierzyć i wykasować błąd na spinacz

 

 

 

A jak ją można sprawdzić. a tak przy okazji mam jeszcze jedno pytanko czy jest możliwe uszkodzenie sterownika silnika przy podłączaniu chipa bo auto kupiłem już zchipowane i od początku tak się zachowywało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to traktor, nie zauważyłem, chyba and_pec, krzysiek1958 lub inny traktormaniak więcej Ci powie, bo nie koniecznie to co napisałem jest powodem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to traktor, nie zauważyłem, chyba and_pec, krzysiek1958 lub inny traktormaniak więcej Ci powie, bo nie koniecznie to co napisałem jest powodem

 

 

podziękował. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...