Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

PECHOWA NAVARA D40 AVENTURA


Gość NMARIO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z navarką d40 aventura niestety wpakowałem się przelożonego angola problem jest w uruchomieniu silnika tzn nie kreci,poza tym mała choinka np:po włączeniu świateł działają wycieraczki prawdopodobnie żle zrobiona wiazka.W zwiazku z tym szukam pomocy kogos kompetentnego na terenie ''polski'' mój nr:507104680

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc ja miałem okazje oglądać jak przekładają angola.

Osobiście napewno bym nie chciał takim samochodem jezdzić.

Mam na myśli lutowanie kabli ,rozbieranie konsoli i inne pirdólki z tym zwiazne. A pózniej jakieś problemy coś nie działa,a z instalacja napewno nie tak bedzie to kable zaśniedzieja albo elektronika zaszaleje.

Lepiej dołożyć pare tysi i jezdzić normalnym sprowadzonym autem.

 

A co do tematu chyba jest dużo warsztatów zajmująca sie przekładkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam mam problem z navarką d40 aventura niestety wpakowałem się przelożonego angola problem jest w uruchomieniu silnika tzn nie kreci,poza tym mała choinka np:po włączeniu świateł działają wycieraczki prawdopodobnie żle zrobiona wiazka.W zwiazku z tym szukam pomocy kogos kompetentnego na terenie ''polski'' mój nr:507104680

 

 

 

Witaj,najlepsze rozwiazanie,zmienic wiazke, i 0 problemow w przyszlosci,a zrobi ci to kazdy warsztat zajmujacy sie elektryka,(tak mysle) ja zmienialem sam cala elektryke z terano 2 ,bo z 2.4 benzyny,zmienilem na 2,7 td;-) powiem szczerze bylo latwo;-) navara ma troche wiecej elektroniki,ale mysle ze jak znajdziesz org,wiazke,nie bedzie problemu,na alegro jest gosc z Bydgoszczy,sprowadza uszkodzone navary na czesci,kolega kupowal od niego sporo,niestety nie mam numeru,ale ostatnio na allegro wystawial zabudowe,popatrz moze go znajdziesz, a z nim wiazke;-) mam nadzieje ze pomoglem i zycze powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...