Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Qashqai+2 felgi 18


1piotrp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!! Czy zna ktoś dokładne wymiary felgi 18 calowej do QQ+2 2.0l? Standard to 215/55/18 18x6,5JJ ET ? i średnica otworu centralnego. Nie ukrywam, że oryginalne mi się nie podobają i zamierzam kupić inne. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam!!!

Zmieniając felgę z 6,5x18 ET40 (opona 215/55/18 na 8x18 (opona 235/50/18) jakie musi być ET? Znalazłem interesujące mnie felgi na necie z ET 35 lub ET43. Który wybrać by nie było problemów po zamontowaniu w nadkola Qashqaia+2? Proszę o szybką odpowiedź.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Zmieniając felgę z 6,5x18 ET40 (opona 215/55/18 na 8x18 (opona 235/50/18) jakie musi być ET? Znalazłem interesujące mnie felgi na necie z ET 35 lub ET43. Który wybrać by nie było problemów po zamontowaniu w nadkola Qashqaia+2? Proszę o szybką odpowiedź.

Pozdrawiam

 

im mniejsze ET tym felga bardziej wystaje na zewnątrz :)

 

To znalazłem kiedyś w przeglądarce

 

post-37113-0-89504500-1299425422_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam.

Czytam kolejne posty i dziwię się, że tak mało osób w swoich QQ kombinuje przy kołach.

Mam na myśli średnicę i wysunięcie na zewnątrz.

Jeżeli jest Ktoś, kto modyfikował w swoim QQ rozmiar felgi (wielkość, szerokość) lub ET - proszę się pochwalić, a może nawet jakieś zdjęcia zamieścić.

Wydaje mi się, że temat znajdzie czytelników.

Pozdrawiam wszystkich właścicieli i sympatyków QQ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czym maja pomóc takie modyfikacje? Doznania wizualne czy poprawa trakcji? Cofnięcie felgi do wewnatrz moze miec wpływ na stabilnośc pojazdu natomiast na zewnatrz może powodowac tarcie o nadkole. Wszystko z umiarem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...