Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12] co to za audio???


milsa666
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No wiec ja dopisze co nie co:) mam primera 2003 z przedliftowej wersji z radiem na jedno cd i wyjściami innymi niż kolega co opisywał ze szczegółowymi zdj. Wyjście pod zmieniarke mam ale radio po podłączeniu xcarlinka w ogóle go nie widzi a niby jest kompatybilny z moim radiem czyli clarion cy100 . Może nie mam czegoś wgranego bo nie mam w radiu w menu opcji aux... jakieś sugestie co zrobić w takim wypadku? Może jakiś nowszy model radia załatwi sprawę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A więc zadziałało mi :) wystarczyło wcisnąć SCR na radiu i załadowało mi Xcarlinka jako zmieniarke , wydaje sie błache ale nie wiedziałem jak wzbudzić zmieniarkę skoro wszystkie prądy sie zgadzały , podłaczenie do radia teź , menu serwisowe teź widziało zmieniarke :) Ogólnie daje 10/10 Xcarlinkowi :) minus taki ze przy montażu z radości polamałem jeden plastik i wbilem sobie śrubokret w palca ^^

 

 

pozdrawiam , jak ktoś ma jakieś pytania to na pw proszę .

 

 

PS. w moim modelu z 2003 r. nie mialem wpiętego kabla z wyjściem AUX więc zakładam ze go nie dawali w tym roczniku więc nie ma co go po aucie szukać :) chyba że to kwestia jeszcze modelu czyli : visia lub acenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj kolego, mógłbyś podpowiedzieć gdzie miałeś wyjście na zmieniarkę? I mógłbyś zarzucić fotkę kostki do którego podłączałeś xcarlinka? Mam rocznik 2004 w menu serwisowym jest zmieniarka lecz jest szary kwadracik koło niej a powinien być zielony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Niedawno zamontowałem do swojej Primerki cyfrową zmieniarkę Peiying PY-EM05. Link do aukcji: http://allegro.pl/cyfrowa-zmieniarka-peiying-bt-do-nissan-infinity-i6701450167.html . Bardzo dobrze współpracuje z radiem CY100. 

Podłączenie bezpośrednio do radia. Była tam już wtyczka od zmieniarki - pod fotelem kierowcy nie znalazłem, więc koniec kabla pewnie w bagażniku. Przy -14oC nie chciało mi się szukać.

Jakość dźwięku całkiem dobra - o wiele lepsza niż transmitery, jednak nieco gorsza niż z CD. Słucham po BT ze smartfona. Z IPodem nie próbowałem - nie moja bajka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...