Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

terrano 3.0 di


darja

Rekomendowane odpowiedzi

czy mozna zastosować zamiennik od innego typu terrana do terano 3.0 di 2004r.Chodzi o wał pędny przedni

Tak - jeśli długość jest właściwa i flansza pasuje...

Pod tymi warunkami, może być z Patrola, Pickupa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebna mi konkretna wiadomość.chcę kupić taki wał na allegro,a nie chcę kupować kota w worku dlatego interesuje mnie wiadomość od kogoś kto ten problem już ma za sobą.do mojego nie ma a są na przykład do do 2,7 d rok 1998.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebna mi konkretna wiadomość.chcę kupić taki wał na allegro,a nie chcę kupować kota w worku dlatego interesuje mnie wiadomość od kogoś kto ten problem już ma za sobą.do mojego nie ma a są na przykład do do 2,7 d rok 1998.

Bo ogólnie to wał się naprawia, a nie wkłada sprawną używkę po wie jakim przebiegu.

Wieloklin, krzyżak się wymienia - byle w dobrym warsztacie.

 

Poza tym, wystarczy zmierzyć i zapytać o to samo dostawcę lub kogoś z forum.

Według mnie są takie same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ogólnie to wał się naprawia, a nie wkłada sprawną używkę po wie jakim przebiegu.

Wieloklin, krzyżak się wymienia - byle w dobrym warsztacie.

 

Poza tym, wystarczy zmierzyć i zapytać o to samo dostawcę lub kogoś z forum.

Według mnie są takie same.

TYLKO JEST MAŁY PROBLEM TEN WAŁ POPĘKAŁ I Z POMIARAMI SĄ KŁOPOTY.KRZYŻAKA JUŻ SIĘ NIE ZAŁOŻY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TYLKO JEST MAŁY PROBLEM TEN WAŁ POPĘKAŁ I Z POMIARAMI SĄ KŁOPOTY.KRZYŻAKA JUŻ SIĘ NIE ZAŁOŻY.

Tym bardziej...

Długość masz, rozstaw masz ... co jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

wał ma długość 65 cm może ktoś ma taki wał.

 

dla tych którzy mają albo w przyszłości będą mieli podobną awarię podaję rozwiązanie problemu:kupujemy wał od terana, rocznik obojętny, dotaczamy u tokarza wstawkę, montujemy i zasuwamy po bezdrożach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...