Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Plastikowa osłona wylotu powietrza pod schowkiem pasażera


huba_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z was ma luźno latającą hmmmmm nie wiem jak to nazwać: obudowę, osłonę plastikową od dołu , pod schowkiem z przodu od pasażera, zdołałem zauważyć że wylatuje tam powietrze z klimy na nogi, i jak daje tam rękę to całe lata.

Edytowane przez huba_k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was ma luźno latającą hmmmmm nie wiem jak to nazwać: obudowę, osłonę plastikową od dołu , pod schowkiem z przodu od pasażera, zdołałem zauważyć że wylatuje tam powietrze z klimy na nogi, i jak daje tam rękę to całe lata.

mam to samo, a zauwazylem to kiedy moj znajomy z rozmiarem buta 48 wjechal mi na miejsce pasazera..:)

Udalo mi sie to wcisnac samemu i jest OK..bynajmniej nie obija sie podczas jazdy.

 

pzdr,

Lukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo i nie mam pojęcia jak to zamocować żeby nie latało. Nie wiem czy to ktoś porozkręcał czy samo się rozleciało trudno tam coś zobaczyć bo kiepski dostęp. Może ktoś wie co jest grane? Myślałem że to tylko u mnie jest coś takiego. :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was ma luźno latającą hmmmmm nie wiem jak to nazwać: obudowę, osłonę plastikową od dołu , pod schowkiem z przodu od pasażera, zdołałem zauważyć że wylatuje tam powietrze z klimy na nogi, i jak daje tam rękę to całe lata.

U mnie prawy dukt też lata.Zauważyłem,że z prawej strony jest zamocowany bez luzu, problemem jest mocowanie od strony lewej. W załączeniu rys. z "Manualu" "duktów" powietrznych wentylacji.To prawdopobnie nr 7 z tymi klipsami 8.

Jeszcze nie zdiagnozowałem co jest tego przyczyną.

VTL.pdf

Edytowane przez JACEK1952
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Która osłona z zamieszczonego przez kolegę Jacek1952 schematu wam lata? Chciałem sprawdzić to u siebie, ale nie do końca wiem na co zwrócić uwagę :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Która osłona z zamieszczonego przez kolegę Jacek1952 schematu wam lata? Chciałem sprawdzić to u siebie, ale nie do końca wiem na co zwrócić uwagę :>

Nie wiem ktory to element z pdf...bynajmniej centralnie pod schowkiem pasazera...wystarczy ze wsadzisz tam reke a trafisz na to o czym mowimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradziłem sobie z tą osłoną. Trzeba pod schowek wsadzić głowę i oświetlić to. Z prawej strony jest okrągły przelot w kształcie rury, średnicy około 7-8 cm, który to powinien być nasadzony na podobny w osłonie z boku. Jak narazie trzyma się przyzwoicie. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Poradziłem sobie z tą osłoną. Trzeba pod schowek wsadzić głowę i oświetlić to. Z prawej strony jest okrągły przelot w kształcie rury, średnicy około 7-8 cm, który to powinien być nasadzony na podobny w osłonie z boku. Jak narazie trzyma się przyzwoicie. :rolleyes:

Wsadziłem głowe i oświetliłem „TO” z prawej strony, nie zauważyłem okrągły przelot w kształcie rury o czym pisałeś. Który rocznik masz auto? Dołączam zdjęcie gdzie widać jak by czegoś brak. O usterce pisali tu: http://forum.nissank...wiczki-w-desce/

http://forum.nissank..._20#entry863526

Mógłby ktoś wyłożyć zdjęcie na forum, aby zobaczyć jak ma być? :unsure:

post-36057-0-11384800-1359206079_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiele więcej roboty jest demontując schowek, a wtedy masz wszystko na wierzchu. Po kolejnym wypadnięciu osłony nawiewu w miejscu łączenia wkręciłem blachowkręt i zapomniałem o problemie.

 

Edit: Zamieszczony przez Jacka1952 pdf pokazuje wersję angielską. "Latająca osłona" pod schowkiem po stronie pasażera to nr 12.

Edytowane przez Worlan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega lechia, napisał: szczęka mi opadła jak zobaczyłem pod schowkiem brak osłony wykonanej z gumy /szybko sprawdziłem u sąsiada który posiada podobny egzemplarz/ http://forum.nissank..._20?do=findComment&comment=863526

 

Nie zauważyłem osłony wykonanej z gumy, dla tego poprosiłem o zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Tak jak pisał kolega Worlan,wystarczy wcisnąć " okrągły przelot w kształcie rury, średnicy około 7-8 cm, który to powinien być nasadzony na podobny w osłonie z boku". Właśnie to zrobiłem. Jeśli 'wyskoczy', to nie pozostanie nic innego, jak blachowkręt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...