Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Światła drogowe świecą jednocześnie ze światłami mijania


Gość janusz krawiec

Rekomendowane odpowiedzi

Gość janusz krawiec

Witam.

Światła drogowe świecą jednocześnie ze światłami mijania. Czy to jest prawidłowy objaw, czy coś mam źle podłączone? Jestem po wymianie reflektorów, ponieważ poprzednie światła krótkie (soczewki) wypaliły się i prawie nie świeciły. Może w związku z tak słabym świeceniem świateł mijania nie zauważyłem tego wcześniej, w poprzednich lampach.

Światła mijania świecą oczywiście prawidłowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dylanowski

Witam.

Światła drogowe świecą jednocześnie ze światłami mijania. Czy to jest prawidłowy objaw, czy coś mam źle podłączone? Jestem po wymianie reflektorów, ponieważ poprzednie światła krótkie (soczewki) wypaliły się i prawie nie świeciły. Może w związku z tak słabym świeceniem świateł mijania nie zauważyłem tego wcześniej, w poprzednich lampach.

Światła mijania świecą oczywiście prawidłowo

 

W almerze tak ma byc, zdarzaja sie reflektory w innych markach ze swieca odzielnie, taka informacja jest podana na naklejce na lampie jaki to rodzaj reflektora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość janusz krawiec

W almerze tak ma byc, zdarzaja sie reflektory w innych markach ze swieca odzielnie, taka informacja jest podana na naklejce na lampie jaki to rodzaj reflektora.

 

Dziękuję, już się bałem, że coś źle podłączone. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...