Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Osłona szperaczy - wymiana? Sterowanie radiem - przyciski


Gość sebastianos76

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sebastianos76

Witam serdecznie moich bardziej doświadczonych kolegów. Kupiłem niedawno X-Traila i nasuwa mi się kilka pytań, na które nie znalazłem odpowiedzi przeglądając forum.

Mam dwa pytania dotyczące dwóch rzeczy.

 

1. Pierwsze dotyczy przycisków do sterowania radiem przy kierownicy. Czy one powinny się podświetlać czy nie? U mnie się nie podświetlają i nie wiem czy X-Traile tak mają czy też mam gdzieś spaloną jakąś lampkę a jeżeli tak to jak się do tego dobrać.

 

2. Ja mam sterowanie radiem z prawej strony kierownicy ale widziałem też na niektórych ogłoszeniach tylko z lewej a jeszcze na innych i z prawej i z lewej jednocześnie. O co w tym chodzi, dlaczego jedni mają z lewej drudzy z prawej a jeszcze inni obydwa.

 

3. Ostatnie pytanie dotyczy reflektorów – szperaczy na dachu. Osłona tych halogenów nie jest szklana tylko plastikowa i moim samochodzie już się ten plastiki zrobił żółtawy i nie wygląda ładnie – nie jest już taki przeźroczysty. Czy można je wymienić na nowe – mówię o samych osłonach? Czy ktoś z was to wymieniał? Jaki jest koszt, czy można to zrobić i jak?

 

Jeżeli przeoczyłem odpowiedzi na któreś z tych pytań na forum proszę o odpowiedni link.

 

Dziękuje serdecznie wszystkim, którzy będą chcieli mi pomóc i poświęcą swój czas na odpisanie.

Pozdrawiam serdecznie :rolleyes: ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad 1. Przyciski nie są podświetlane.

 

ad 2. W T30 z tempomatem (np. diesel) po lewej stronie kierownicy jest panel sterowania radiem, a po prawej panel sterowania tempomatem.

 

ad 3. Nie wiem , nie posiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad 2. Zależy chyba też od tego czy kierownica jest z angola czy normalna :D

Jesli auto jest z tempomatem to wtedy sterowanie radiem jest z lewej strony kierownicy a tempomat z prawej.

Jak tempomatu nie ma-sterowanie radiem jest po prawej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...