Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

ROZKODOWANY Immobilizer NATS


Gość Mireczek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mireczek

W Nissanie Primera P 12 2002 rok benzyna z dużym prawdopodobieństwem NATS zablokował zapłon / nie kręci rozrusznik / Co można zrobić bez ASO ?? Zamyka się i otwiera z pilota bez problemu Jedynie nie odpala lampka NATS świeci po włączeniu zapłonu światłem ciągłym gaśnie jedynie centralny wyświetlacz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edytowane przez Mireczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mireczek

Autko z drugiej ręki, drugi kluczyk nie działa ,próbowałem Odłączę akumulator i zobaczymy . Dziękuję za dotychczasowe porady

 

Byłem u Elektryka Kazał przyholować samochód .Powiedział .że trzeba zresetować cały komputer cena za usługę ok 500 zło /słownie pięćset złotych/ co Wy na to ?????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z g... przez ścianę się chyba macał ..... z tą ceną. Odłącz akumulator min. 15 minut i jeśli nie zadziała podjedź do kogoś kto dorabia kluczyki i poproś o zdekodowanie. Możesz mieć problem z zasilaniem NUTSa w kluczyku też Ci powinni naprawić, tam gdzie dekodują.

Edytowane przez Przedszkolak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mireczek

Z g... przez ścianę się chyba macał ..... z tą ceną. Odłącz akumulator min. 15 minut i jeśli nie zadziała podjedź do kogoś kto dorabia kluczyki i poproś o zdekodowanie. Możesz mieć problem z zasilaniem NUTSa w kluczyku też Ci powinni naprawić, tam gdzie dekodują.

 

Bardzo dziękuję jutro będę to robił Napisze jaki efekt Serdecznie pozdrawiam

 

Z g... przez ścianę się chyba macał ..... z tą ceną. Odłącz akumulator min. 15 minut i jeśli nie zadziała podjedź do kogoś kto dorabia kluczyki i poproś o zdekodowanie. Możesz mieć problem z zasilaniem NUTSa w kluczyku też Ci powinni naprawić, tam gdzie dekodują.

Bardzo dziękuję jutro będę to robił Napisze jaki efekt Serdecznie pozdrawiam

 

Niestety nie udało się odblokować Natsa przy długotrwałych próbach rozładował się akumulator !!!!!!!!!!!!! ??????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FIREMKA OD OTWIERANIA SAMOCHODÓW - Sczytają i dorobią kluczyk , ewentualnie możesz spróbować jeszcze tam gdzie dorabiają kluczyki może mają oprogramowanie do wygenerowania pinów komunikacyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mireczek

FIREMKA OD OTWIERANIA SAMOCHODÓW - Sczytają i dorobią kluczyk , ewentualnie możesz spróbować jeszcze tam gdzie dorabiają kluczyki może mają oprogramowanie do wygenerowania pinów komunikacyjnych.

 

 

Dziękuję

 

Drugi dzień stoi bez akumulatora Teraz zacząłem ładowanie /Futura 65Ah / hmmm rano podłączę a nuż zadziała Jeżeli nie opisze co dalej. W przyszłym tygodniu ma To oglądnąć dobry fachowiec /Podobno dobry/ no ale trzeba holować autko wrrrrrrrrrrrrrrrrr. Czy tego sie nie da zrobic z laptopa na miejscu ?

 

Nic --- pozostaje holowanie i elektryk Makabra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dogadał się z chłopakami od szybkiego otwierania - wydaje mi si, że to dużo taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Mireczek

hmmmmmmmmmmmmmm kluczyk działa tylko zablokowany jest rozrusznik i nawet nie zakręci ,lampka z kluczem nie gaśnie

 

hmmmmmmmmmmmmmm kluczyk działa tylko zablokowany jest rozrusznik i nawet nie zakręci ,lampka z kluczem nie gaśnie

 

hmmmmmmmmmmmmmm kluczyk działa tylko zablokowany jest rozrusznik i nawet nie zakręci ,lampka z kluczem nie gaśnie

 

Nissanik od 2 tygodni jest u speców podobno raz odpala a później immobilizer nie czyta kluczyka i nie odpala jak to mozliwe ,że 2 tygodnie "fachowcy" podobno nawet informatyk z serwisu nie mogą sie z tym uporać Nieśmiało mówią ,że to padł komputer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Mój Nissan nadal nie działa podobno padł komputer !!!!!!!!!!!!! czy tego nie da sie zrobić ? zajmuja sie nim 3 warsztaty w tym serwis Nissana w Katowicach

Edytowane przez Mireczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak miałem że raz odpalał normalnie odpalał a raz nie trzeba jechać do serwisu i oni to zrobią . Ale napawano nie padł komputer tylko kluczyk więc zaprogramują go na nowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A szczerze mówiąc nie wiem ile płaciłem bo to było z jakieś 3 lata temu.

 

Ps. Chyba że znasz jakiegoś fachowca od otwierania zamków to on powinien Ci to zrobić na pewno taniej niż w ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Mireczek

A szczerze mówiąc nie wiem ile płaciłem bo to było z jakieś 3 lata temu.

 

Ps. Chyba że znasz jakiegoś fachowca od otwierania zamków to on powinien Ci to zrobić na pewno taniej niż w ASO.

 

 

Po trzech tygodniach Nissan uruchomiony ogólny koszt 1300 zł Od soboty ma już nowego właściciela mam nadzieje ,że bedzie z niego zadowolony ,bo innych problemów z nim nie było Serdecznie dziekuję wszystkim za porady i życzę bezawaryjnej eksploatacji Ja przechodze na nową Skode Octavie Tour

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...