Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zbiornik Paliwa z II do I


Gość rafbor13

Rekomendowane odpowiedzi

Gość rafbor13

Mam pytanie czy zbiornik paliwa z II pasuje do I czy trzeba coś przerabiać. Cieknie mi bak w w terrano I 1989 4WD trzy drzwiowy i chciałbym go wymienić. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy zbiornik paliwa z II pasuje do I czy trzeba coś przerabiać. Cieknie mi bak w w terrano I 1989 4WD trzy drzwiowy i chciałbym go wymienić. Proszę o pomoc.

Wyglądają podobnie... ale pewności nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość easyrider_1988

Wyglądają podobnie... ale pewności nie mam

Moj ociec przekładł z II do I i ogólnie jest to samo rózni sie tylko mocowaniem w jednym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Mam pytanie czy zbiornik paliwa z II pasuje do I czy trzeba coś przerabiać. Cieknie mi bak w w terrano I 1989 4WD trzy drzwiowy i chciałbym go wymienić. Proszę o pomoc.

Witaj Kolego !

Mam dokładnie taki sam problem,w moim Terrano I zaczął przeciekać zbiornik,powiedz,w jaki sposób poradziłeś sobie z tym problemem,wstawiłeś jakiś od Terrano II ?jeśli tak to z jakiego modelu,ma znaczenie czy diesel,czy benzyna,dużo było przerabiania ?

z góry dziękuję za odp.

Radek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może sprawdzicie po numerze cześć ... w fascie dla pewności będzie podany kod zamienności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość radomiro

a może sprawdzicie po numerze cześć ... w fascie dla pewności będzie podany kod zamienności

"wyrwałem" w weekend swój,obejrzałem dokładnie i porównałem z tym co jest dostepne na allegro,jak dla mnie różnice są zbyt duże,tak więc,czyszczenie,spawanie i...nie cieknie,da mi to trochę czasu na znalezienie drugiego ;)

pozdrawiam

R.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...