Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[T30] Tylna lampa


gkowal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie jak zdemontować tylną lampę w T30? Zgodnie z instrukcją (załącznik poniżej) po odkręceniu dwóch śrub tylna lampa powinna się trzymać tylko na kołkach. Jednak dalsza próba demontażu zakończyła się niepowodzeniem, bo wydawało mi się, że używam już takiej siły, że za moment coś złamię lub urwę. :angry:

 

Czy może ktoś potwierdzić, że oprócz tych dwóch śrub nic więcej nie trzeba odkręcać i że lampa trzyma się tylko na wcisk na wspomnianych kołkach?

post-20227-0-09540900-1297191953_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jej nie wyjąłem. Bałem się że coś urwę ....

Tez mialem takie wątpliwości ,ze cos sie urwie -te kolki trzymaja lampę bardzo mocno..

Ale po odkreceniu srub nic innego nie trzyma poza nimi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotr-mkp

No właśnie jak zdemontować tylną lampę w T30? Zgodnie z instrukcją (załącznik poniżej) po odkręceniu dwóch śrub tylna lampa powinna się trzymać tylko na kołkach. Jednak dalsza próba demontażu zakończyła się niepowodzeniem, bo wydawało mi się, że używam już takiej siły, że za moment coś złamię lub urwę. :angry:

 

Czy może ktoś potwierdzić, że oprócz tych dwóch śrub nic więcej nie trzeba odkręcać i że lampa trzyma się tylko na wcisk na wspomnianych kołkach?

 

 

zgadzam się odkręcić sruby i zdecydowanie pociągnąć, trzyma się na kołkach ja oglądałem i kombinowałem to ponad 1,5 h :angry: , zdoiłem 2 piwa i dopiero wtedy nabrałem pewności, poszło bez problemu. :whistle::dribble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość konradmatyja

Jestem po. I po pierwsze: co za hooy to tak wymyślił??!! Auto na biegu przesunąłem o metr do tyłu wyrywając ten klosz!

 

Ale WARNING!!!! Jeśli padł wam STOP, to kupcie sobie najpierw żarówkę, bo do dostania jest tylko w ASO :( Za 17zł.

Pozdr, Kondor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po. I po pierwsze: co za hooy to tak wymyślił??!! Auto na biegu przesunąłem o metr do tyłu wyrywając ten klosz!

 

Ale WARNING!!!! Jeśli padł wam STOP, to kupcie sobie najpierw żarówkę, bo do dostania jest tylko w ASO :( Za 17zł.

Pozdr, Kondor

 

Nie tylko w serwisie. Poza serwisem 10zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

O ile pamiętam jak swoją wymieniałem to kupiłem w sklepie normalnie bez problemów wyjąłem starą pokazałem w sklepie dali mi nową ta do stopu to jest chyba z 2 żarnikami (jeśli sie nie myle)....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Mi się nie udało wyjąć, nawet pasek podłożyłem, by za niego pociągnąć i nie mam tyle siły... :(

Edytowane przez Jano2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.04.2020 o 21:43, Jano2 napisał:

Mi się nie udało wyjąć, nawet pasek podłożyłem, by za niego pociągnąć i nie mam tyle siły... :(

Spróbuj za pomocą plastikowej łyżki do demontażu plastików podważyć od zewnętrznej strony, powinno się udać.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy raz kijowo idzie jak wiele lat nie ruszane. później już lepiej. można wd40 psiknąć aby kołki lepiej wyszły 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...