Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Xenon


Gość mular83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Po przepaleniu prawego palnika typu D2R wymieniłem na D2S. Wiem że żarówka D2R jest do lamp bez soczewek i posiada na bańce czarną przesłonę. Ogólnie nie widzę różnicy, może troszkę mocniej świeci bo jest nowa. Zamontowałem bez problemu więc nie wiem po co są te wgłębienia przy mocowaniu poniżej na zdjęciu? Może błąd zrobiłem zakładając ten typ??? ale dostałem żarówkę za friko.

post-31381-0-20552500-1297297536_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to są wpusty ustalające żarnik w gnieździe, w soczewce prostokąt do góry, a ustawiłęś teraz dobrze światła??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgłębienia są po to, żeby żarnik siedział odpowiednio w gnieździe lampy (nie przekręcał się).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgłębienia są po to, żeby żarnik siedział odpowiednio w gnieździe lampy (nie przekręcał się).

Po wymianie żarnik siedzi elegancko i świeci prawidłowo. Nie ma możliwości żeby się przekręcił, po to jest prostokącik na samej górze ale jestem ciekawy po co są małe wycięcia D2R ma po lewej, D2S po prawej a D2C po obu stronach???

post-31381-0-76230900-1297376414_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D2R maja przesłonę, która zabezpiecza przed kierowaniem światła w nieodpowiednie strefy zwierciadła - przed oślepianiem innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wymianie żarnik siedzi elegancko i świeci prawidłowo. Nie ma możliwości żeby się przekręcił, po to jest prostokącik na samej górze

 

jest możliwość złego zamontowania i też będzie ładnie siedzieć, tylko przy ścianie będzie widać, ze coś jest nie tak, jak zmieniałem żarniki to to przyuważyłem, a, że to robiłem na stacji to zaraz po zmianie były ustawiane światła i niby było dobrze ale odcięcie zaginało się w dół, jak będzie mi się chciało pobawić to pozmieniam i porobię foto co i jak,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...