Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K12] cieknacy zbiornik paliwa


zipero02

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

W ostatnim czasie zaczela mi podsmiardywac benzyna w okolicy wlewu paliwa i w środku, sytuacja ma miejsce w momencie kiedy zatankuje pełny bak, znalazłem tez plame w okolicach baku na ziemi (sprawdzilem to była benzyna). Na podnosniku z mechanikiem stwierdzilismy ze paliwo scieka z gory baku. Po ogledzinach doszlismy do wniosku ze to przez gumowa uszczelke pod popma paliwa bo bak od góry byl mokry , a uszczelka wyciagnieta. Po wymianie uszczeliki niestety sytuacja sie powtórzyła, dzieje sie tak tylko przy pełnym baku.

Moze macie jakies pomysły co to ??

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymieniłeś na nową czy używaną?? miałem to samo zakupiłem nową uszczelkę w salonie, niestety i jest spokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to popatrz może coś źle skręciłeś albo masz poluzowany któryś wężyk, pęknięcie też by było widać ale to raczej ostateczność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wlew jest z boku trochę a mówiłeś, że było paliwo na zbiorniku dookoła zakrętki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Witam

 

W ostatnim czasie zaczela mi podsmiardywac benzyna w okolicy wlewu paliwa i w środku, sytuacja ma miejsce w momencie kiedy zatankuje pełny bak, znalazłem tez plame w okolicach baku na ziemi (sprawdzilem to była benzyna). Na podnosniku z mechanikiem stwierdzilismy ze paliwo scieka z gory baku. Po ogledzinach doszlismy do wniosku ze to przez gumowa uszczelke pod popma paliwa bo bak od góry byl mokry , a uszczelka wyciagnieta. Po wymianie uszczeliki niestety sytuacja sie powtórzyła, dzieje sie tak tylko przy pełnym baku.

Moze macie jakies pomysły co to ??

 

pozdrawiam

Witam, a jest szansa na opis jak to zrobiłeś, bo też mam ten problem i chcę temu zaradzić, tylko że nie wiem jak się zabrać do tego, czy demontowałeś tylną kanapę ? jak ? czy może od spodu wymontowując bak ?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...