Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jakie klocki hamulcowe ?


pesfajnder

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam sie nad kupnem klockow hamulcowych na tyl i mam do wyboru oryginalne za 450 , lucasa za 140 oraz chinskie za 80 , czy ktos mogl by jakies polecic ?

z gory dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź Lukasa. To samo co oryginał. Możesz też poszukać Ferrodo, jest w podobnej cenie. Chińczyk może nuszkodzić tarcze, jak będzie za twardy. Za oryginał podziękuj. Cena kosmos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szczureczek

Raczej lucas nie robi, te oryginalne są dość twarde, a lucasy występują miękkie. Praktycznie nie ściągają nic tarczy. Pamiętaj też, że są różne rozmiary przednich tarcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej lucas nie robi, te oryginalne są dość twarde, a lucasy występują miękkie. Praktycznie nie ściągają nic tarczy. Pamiętaj też, że są różne rozmiary przednich tarcz.

 

Zgadza się. Z przodu są dwa rodzaje tarcz, ale chodzi o tył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szczureczek

Tylnych też są podobno 2 rodzaje :) wiem bo mam wersję usa i szukałem tarczo-bębnów nowych i ciężko mi doczytać jaki rozmiar mogę mieć rzeczywiście. Ale te w Polsce co są dostępne lucasy pasują rozmiarowo. A napisałeś 140 zł to myślałem, że przednie bo po tyle kupuję. A tylne gdzieś koło 100 zł. U mnie na 3 wymiany przednie raz wymieniam tylne klocki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...