Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

mruga kontrolka check engine silnik nie odpala


Gość yacek

Rekomendowane odpowiedzi

Nalezaloby zobaczyc do instrukcji. U mnie w w instrucji obslugi do primery pisze ze jak kontrolka check engine mruga a nie swieci stale to problem z NATS. Przypuszczam ze cos z immobilaiserem jak nie chce odpalic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci ze nie mialem jeszcze z tym problemu ,ale chyba czeka Cie elektyk. A jesli chodzi o awaryjne to sprawdz bezpiecznik moze sie spalil, a moze to cos jest powiazane z ta awaria. Na gorze masz link o instrukcjach do Terrano. Spojrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kolego tu nasz jeszcze jeden link myślę,że bardzo istotny i pomocny. http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/1060-chcesz-sie-przywitac-jestes-nowy/

 

 

witaj ,popierwsze sprawdz bezpiecznik,po 2 pod pokrywka bezpiecznikow,obok puszki,masz kostke serwisowa,zrob zworke,na ostatnim i przed ostatnim styku(zmostkuj razem)ale najpierw przeczytaj dokladnie opis!!! jest na forum,poszukaj ,nie pamietam dolaadnie,na aucie wiem ktore styki ,ale jak widze kostke.jest dokladny opis jak zczytac bledy,zczytaj,zapamietaj lub zapisz,sprawdz kod bledu,potem wiesz juz wszystko,wymien co trzeba(jesli trzeba)i usun kod bledu z pamieci komputera,tak samo jak zczytujesz,tez jest opisana sekwencja krok po kroku,tylko poczytaj,jest chyba nawet zdjecie kostki,i wszystko wymruga ci kontrolka check service,dlugie migniecie to 10 krotkie jednostki, np.5 dlugich,i 5 krotkich,to brak bledow.reszty poszukaj sam,ale stawiam na czujnik polozenia walu.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trochę niezwiązane z NIssanem ale.

Mam w garażu Audi S4 z 96 roku takie 2,8 V6 itd

Długo nie odpalałem, wszedłem do garażu, włożyłem kluczyk i ... kręci ale nie pali. Za to mruga CheckEngine....

I wiesz co się okazało? Baterie w kluczyku z immo były prawie kompletnie wyładowane. Może to jest jakaś podpowiedź jeśli mruga Ci ten CE, auto kręci a nie odpala......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...