Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Interfejs diagnostyczny P12 2,2 di


Kombiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszytskich

Czy ktos używał interfejsu do P12 w dieslu? Mam P12 z 2002 , Elm327 nie działa, interfejs sprzedawany na allegro wraz z programem DDT2000 (dedykowany do Renault, Dacia Nissan) równiez nie działa. Wiec jaki? Czy ktos juz stosował? Prosze o pomoc. Po jakim protokole komunikuje sie P12 z interfejsem? Dzieki za wszelkie sugestie.

 

Czy naprawde nikt z kolegów nie uzywa interfejsu do swojej P12?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Cóz pozostaje czekać, aż ktoś to sprawdzi ja dalej jestem zainteresowany odpowiedzia, myśle, ze inni koledzyn równiez (P12 2,2 Di z 2002 roku - czym zdiagnozowac w domu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombiaczek ja też szukalem ale na razie darowałem sobie bo moja nyska chodzi jak w zegarku :) wiec nie bede grzebał niepotrzebnie.

Walti juz 3 razy jechałem do skierniewic i jak widze drogowskaz na Tomaszow to zawsze przypominam sobie że moglem się umówić na "małego" browarka i przetestowanie fejsika ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walti, zakupiłem interfejs VAG + Can, czy mogłbyś mnie poinstruowac jak skonfigurowac DDT2000? Po podłaczeniu tego interfejsu oczywiscie znów brak komunikacji autem, ale podczas próby łączenia sie z autem program sprawdza protokoły ISO oraz KWP2000. Nie sprawdza CAN, moze potzreba cos przestawic w programie? Prosze o jakies wskazówki.

 

Jesli mogę prosic o szybka odpowiedź to,bede wdzieczny, mam 10 dni na ew zwrot interfejsu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...