Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

światła tylne


Gość mptic
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Alerę 2,2 D i mam problem ze światłami :cry: nie palą się. Nie wiem czy podczas instalacji radia magik coś spartolił. Od razu zauważyłem że nie palą się pozycyjne i wymieniłem żarówki, ale świateł z tyłu nie zauważyłem. Patrzyłem na bezpieczniki niektóre były przepalone, wymieniłem i nic. Acha nie pali mi się podświetlenie tablicy oraz przełączników nawiewu powietrza, acha nie mam sygnału zapalonych świateł przy otwartych drzwiach. Czy to coś poważnego? Help. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź bezpieczniki w komorze silnika - (mała czarna skrzynka)

 

jezeli podłączałes radio a nie swiecą sie przyciski to znaczy ze radio jest zle podłączone , mi sie to zdarzylo po instalacji radia w fachowym zakładzie , chcesz miec dobrze zrób to sam :wink:

 

ps odłacz radio inaczej wywali znowu bezpieczniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maciejka_sz

Masz zle radio podlaczone... Prawdopodobnie masa jest zle podlaczona. Dzieje sie tak w wielu nissanach.

Najlepiej podjedz do fachowca ktory podlaczal juz radio w nissanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że się na tym znam! :shock:

No cóż zapłaciłem i jeszcze źle zrobili, super. Dobra dzięki za radę, mam nadzieję że odłączenie radia pomoże :)

 

 

w almerce to co Ci sie stało jest bardzo częstym błędem montazu , w innych samchodach on nie występuje poprostu wzieli nie ten kabelek co powinnien być , nic sie nie spali poszły tylko bezpieczniki , poprpstu pojedz do zakladu który to montował i powiedz co sie stało napewno zrobią co nalezy wystarczy chwila zabawy z miernikiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zna ktoś nie drogi zakład w Wa-wie???

nie wiem gdzie mieszkasz. kolo mnie przy Perzynskiego jest fajny zaklad caraudio -gosc ma pojecie i dobre podejscie do tematu - zakladal mi zmieniare itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz podać dokładniejszy adres, ja mieszkam na Bielanach więc tam by mi pasowało. Dzięki Pozdr

pewnoo

juz daje

nr e 602288905

501213470

ul perzynskiego 13a zaklad miesci sie w parku wiec wjazd jest smieszny.

www.caraudio.waw.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jarroturro

A czy mógłby ktoś napisać na czym polega ta odmienność Nissana powodująca problemy z instalacją radia? Niedługo będę sam lub w jakimś zakładzie zakładać radyjo u siebie (n15) i już się zaczynam bać. Na co właściwie trzeba uważać, czy np tam gdzie w innym aucie jest (+) w Nisanie jest (-) czy może chodzi o coś innego? Chociaż jeśli wywala bezpieczniki, to zwarcie jest spore :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co byl kolega dzisiaj w tym zakaldziku taka niebieska almerka cos w okolicach godziny 16tej? bo wlasnie przechodzilem tamtedy do garazu i widzialaem almerka -niestety nieoklejona wiec nie wiem czy to ty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomek Sobota
możesz podać dokładniejszy adres, ja mieszkam na Bielanach więc tam by mi pasowało. Dzięki Pozdr

 

Polecam też chłopaków na wolumenie. Warsztat mieści się na giełdzie Wolumen, pawilony od strony Huty. Chciałem sam założyć radio, ale niestety nie wiedziałem o "masie" którą w japończykach trzeba poszukać. U nich sprawa została załatwiona ekspresowo. Za montaż zapłaciłem 20 zeta. Robiłem u nich też kiedyś serwis radyjka (wymiana lasera, konserwacja itp.) Znają się, sami naprawiąją radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały problem w Koreanach i Japoncach to czesty brak masy w instalacji.

Albo po prostu nie podlaczac i brac mase z anteny albo polozyc oddzielny przewod masowy przykrecony do naszego autka pod srubke.

Mniejsi fachowcy czesto mylnie podlaczaja mase radia pod instalacje swiatel i jak wlaczysz swiatla bezpiecznik idzie.

Cala akcja. Sam sie kiedys nacialem bo przy wylaczonych swiatlach pokazuje mase na jednym z przewodow ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...