Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Problem z inteligentnym kluczykiem


pavelsti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam malutki problem z inteligentnym kluczykiem, problem mój polega na tym, że niestety ale auto reaguje na przyciski w klamce a raz miałem tak, że nie mogłem zamknąć auta na parkingu nawet z pilota :( nie wiem co się dzieje czy przyciski na klamkach trzeba przycisnąć i przytrzymać (2-3 sekundy) ?? kluczyk oczywiście mam w drugiej ręce więc zbyt duża odległość nie wchodzi w rachubę, czyżby baterie po 2 miesiącach poszły ??

 

 

a może trzeba odczekać jakiś czas np. 10 sekund między otwarciem a zamknięciem ??

Edytowane przez pavelsti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem może być nie zbyt duża, ale zbyt mała odległość. Nie mam teraz instrukcji pod ręką, ale wydaje mi się, że było w niej napisne, że przyciski nie działają jeśli kluczyk jest za blisko. Miałem taką sytuację, że otwierałem auto ręką, w której miałem kluczyk i guzik nie działał. Zadziałał dopiero jak przełożyłem kluczyk do drugiej ręki (dalej od guzika).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem może być nie zbyt duża, ale zbyt mała odległość. Nie mam teraz instrukcji pod ręką, ale wydaje mi się, że było w niej napisne, że przyciski nie działają jeśli kluczyk jest za blisko. Miałem taką sytuację, że otwierałem auto ręką, w której miałem kluczyk i guzik nie działał. Zadziałał dopiero jak przełożyłem kluczyk do drugiej ręki (dalej od guzika).

 

A to tego nie przewidziałem jak wrócę z drogi to popatrzę do instrukcji jeszcze raz co o tym piszą (na początku patrzyłem i nic nie wyczytałem) :) Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to tego nie przewidziałem jak wrócę z drogi to popatrzę do instrukcji jeszcze raz co o tym piszą (na początku patrzyłem i nic nie wyczytałem) :) Dzięki za pomoc.

Czasem pojawiają się zakłócenia systemu - mnie nic nie działało na jednym parkingu w KRK. Zawsze w tym samym miejscu i tylko tam. W servisie potwierdzili, ze problemem mogą być zakłócenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem może być nie zbyt duża, ale zbyt mała odległość. Nie mam teraz instrukcji pod ręką, ale wydaje mi się, że było w niej napisne, że przyciski nie działają jeśli kluczyk jest za blisko. Miałem taką sytuację, że otwierałem auto ręką, w której miałem kluczyk i guzik nie działał. Zadziałał dopiero jak przełożyłem kluczyk do drugiej ręki (dalej od guzika).

 

Też zdarzyło mi się tak bodajże dwa razy.

Ale wczoraj specjalnie sprawdziłem i bez problemu otwierałem i zamykałem auto trzymając kluczyk w tej samej ręce...

Czyli może jednak jakieś zakłócenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zdarzyło mi się tak bodajże dwa razy.

Ale wczoraj specjalnie sprawdziłem i bez problemu otwierałem i zamykałem auto trzymając kluczyk w tej samej ręce...

Czyli może jednak jakieś zakłócenia?

 

nie wiem jak jest w qq ale w micrze corki słabą baterię sygnalizuje kontrolka z kluczem migająca na czerwono(normalnie zielona)miałem podobny problem i po wymianie baterii dziala jak ta lala ,no ale bateria miała już 5 lat :shifty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem pojawiają się zakłócenia systemu - mnie nic nie działało na jednym parkingu w KRK. Zawsze w tym samym miejscu i tylko tam. W servisie potwierdzili, ze problemem mogą być zakłócenia.

 

no to chyba faktycznie zakłócenia bo mi się to też zdarzyło dwa razy i po tym jak ręką odjął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Gość WallyGator

A mnie zaczęło się w poniedziałek... Wychodziłem z pracy i nie otworzyłem auta z kluczyka, wtorek środa to samo, zmieniłem baterie na wszelki wypadek i dalej nic. A w domu działa i gdzie indziej tez. Rano przed 7 jak wjeżdżam na parking zakładowy to działa a po południu już nie. W serwisie twierdzą że to zakłócenia skoro tylko tam nie działa. Czy można cos w ogóle na to poradzić bo to denerwujące ciągle otwierać zwyczajnie i odkodowywać alarm?

Waldek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie zaczęło się w poniedziałek... Wychodziłem z pracy i nie otworzyłem auta z kluczyka, wtorek środa to samo, zmieniłem baterie na wszelki wypadek i dalej nic. A w domu działa i gdzie indziej tez. Rano przed 7 jak wjeżdżam na parking zakładowy to działa a po południu już nie. W serwisie twierdzą że to zakłócenia skoro tylko tam nie działa. Czy można cos w ogóle na to poradzić bo to denerwujące ciągle otwierać zwyczajnie i odkodowywać alarm?

Waldek

U mnie działa zawsze w takiej sytuacji jeden patent.nie działają drzwi ale działa klapa bagażnika!jedno otwarcie i zamknięcie i po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...