Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Alan 109 czy Alan 199??


STALKER

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, krótka piłka. Co lepsze. Alan 109 czy 199?? A może coś innego?? Interesuje mnie sprzęt w przedziale do 300zł. Na Allegro są takie zestawy z anteną. Może tam znajdę coś interesującego. Nie mam dużej wiedzy w temacie, wiec liczę na jakąś fachową poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alan 199 to dobra stara konstrukcja. Łatwo naprawić taki sprzęt w razie problemu. Stare - w miare dobre radio do mobila - na początek OK. Ten Alan 109 to nowa konstrukcja na smd - w razie serwisu trudna sprawa. Poza tym 109 ma ... plastikowa obudowę. Ten Alan 199 całkiem SPOKO. Ma szybka 19- będziesz korzystał. Wybierz wersje radia Alan 199 am/fm . Do tego polecam antenę ML145 magnes lub Wilsona lub coś na stale -polecam Alana AP 900 lub 1500 lub 1700 ewentualnie Alan 9 plus. Sprzęt do samochodu w sam raz. Wiem bo przerabiałem SPORO radyjek. Moze poszukaj używane są za 100-150 zl.

Pozdr Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tych dwóch też wybrałbym 199 + wyżej wymienione anteny.

jeśli coś innego to Uniden 520.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I chyba się skuszę na 199. Nie potrzebuję super radia. Wystarczy mi wiedzieć co dzieje się na drodze i gdzie mogą stać z suszarka. Myślę że na początek będzie okej. Dzięki za radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...