Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zmiana koloru lamp tylnych


Gość bossmen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę zmienić kolor tylnych lamp poprzez folie do lamp dostępnych na allegro,ale nie mam z tym doświadczenia i potrzebuje opinii od kogoś kto to robił taką folią moje auto to N16 po lifcie i lampa jest dość mocno zaokrąglona i nie mam pewności czy to sie uda tak nakleić żeby wyszło bez nacinania czy coś w tym stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Michal KJ

lakier w sprayu do lamp, można kupić np. w Norauto.

Najlepiej wymontować lampy do malowania. I lepiej położyć o jedna warstwę mniej niż za dużo.

 

na jaki kolor chcesz malowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lakier w sprayu do lamp, można kupić np. w Norauto.

Najlepiej wymontować lampy do malowania. I lepiej położyć o jedna warstwę mniej niż za dużo.

 

na jaki kolor chcesz malowac?

dokładnie tam kupowałem i jest naprawde super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bossmen

Ja nie chce malować lamp tylko okleić folią,jakbym chciał pomalować to juz bym to zrobił,ale mi zależy na oklejeniu folią do lamp dostępną na allegro (w razie sprzedaży moge zdjąć folie) stąd pytanie o folie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PIOTR WÓJTOWICZ

Taka folia transparentna jest dość rozciągliwa po podgrzaniu np. opalarką(trzeba tylko uważać żeby nie przepalić)

Wycinasz daną wielkość i nakładasz i podgrzewasz najlepiej w dwie osoby.

Jak nakleisz czerwoną to nie będzie dobrze bo kierunki zmienią odcień i nie będą świecić na pomarańczowo.

Najlepsza będzie czarna.

Możesz też nakleić bezbarwną i wtedy pomalować.

POZDRO

SCOOTER. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chce folie czarną,lub dymioną,tylko lampa jest dość obła i boje sie że sie jakieś zakładki porobią na folii i będzie straszny efekt!

 

 

Kiedyś bawiłem się w oklejanie lamp taką folią. Folia po podgrzaniu jest bardzo plastyczna i nie ma problemu z obłymi kształtami, tylko trzeba pamiętać żeby lampę spryskać wodą przed oklejaniem wtedy będziesz miał możliwość szybkiego poprawienia, lub naciągnięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PIOTR WÓJTOWICZ

Tak jak pisałem wcześniej moje lampy mam pomalowane i kolor emitowanego światła z tych lamp jest taki jaki powinien być. Jest tak jak w seryjnej lampie.

Teraz byłem na przeglądzie i bez problemu podbili.

Nie przyczepili się do świateł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ta folia którą ja nakleiłem jest niby dość ciemna ale z opisu wynika że przepuszczalność światła to 99% i faktycznie po oklejeniu jednej lampy świecenie lampy nie różniło sie od nieoklejonej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

ja jak kupiłem swoją nyske miałem pomalowane tylne lampy na czarno. poprzedni właściciel nie oszczędzał farby:D. almerka super się prezentowała;p. po ok.2 latach to zmyłem. tak dla własnego bezpieczeństwa.. w dzień nie było widać świateł i nawet w sumie stopu. tylko na 3 lampie stop. i we mgle jak przeciwmgłowe miałem włączne i kolega za mną jechał to też mi mówił,że prawie nie widać świateł;p. dlatego dla bezpieczeństwa zmyłem to i mam teraz czyste..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...

Mój tata miał taką sytuację że laska jechała przed nim bez świateł stopu (zepsute miała), zagapił się i wjechał w nią. On dostał mandat za niezachowanie bezpiecznej odległości, a ona za brak świateł. Sama się uparła żeby policję wzywać :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...