Skocz do zawartości
W dniu 15.05.24 od godz. 22:00 z powodu prac serwisowych po stronie hostingu forum będzie niedostępne kilka godz. Przepraszamy za utrudnienia. ×
Części Nissana - iParts.pl

Maska silnika w note


janus

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś się zwrócił uwagę na maskę silnika w note mam wrazenie że chyba ktoś walnął mi w samochód na parkingu ale nie widzę żadnych zadrapań wgnieceń itp.Maska jest lekko cofnięta do tyłu z lewej strony i przerwa pomiędzy reflektorem lewym ,a prawym większa.Kiedyś na to nie zwracałem uwagi ale to zobaczyłem i trapi.Czytałem że w Qashqai ma te problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróciłeś na to teraz uwagę?Nie masz wgniecenia ,rysy,to może miałeś tak od nowości źle ustawioną?A dobrze się zamyka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko jest ok tylko troszkę skrobie końcowkami maski przy szybie przy otwieraniu ale zawsze tak było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie powinno nic skrobać,tak nie może być,jak masz gwarancję to jedź niech Ci to poprawią,a jak nie to dobry mechanik albo pomoc koleżeńska.Klapę można ustawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest po gwarancji nigdy nie zwracałem na to uwagi, chyba będę musiał wybrać się do mechanika albo samemu pogłówkować ale raczej to drugie tylko mrozy odpuszczą dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...