Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Głośność navary


Gość APZ

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Artur5250

Nie widziałem by któryś producent aut podawał decybele pracy silnika bo jest uwarunkowane od wielu czynników - pogody, paliwa, oleju, stopnia zużycia itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość budmiller

Nie widziałem by któryś producent aut podawał decybele pracy silnika bo jest uwarunkowane od wielu czynników - pogody, paliwa, oleju, stopnia zużycia itd...

Jak nie potrafisz udzielić odpowiedzi to lepiej nie pisz nic,skoro nie czytałeś że producenci podają głośność mierzoną w kabinie podczas jazdy to trudno ale nie wprowadzaj w błąd bo do tego to chyba masz smykałkę.

Tu możesz sobie poczytać co prawda tyczy się to Navary D22:

http://www.truck.pl/pl/article/512/robotny-twardziel-test-redakcyjny-je%C5%BAdzili%C5%9Bmy-nissanem-pickupem-25-td-king-cab-base,zp_327

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info.

Z pewnością jest jakaś definicja normy głośności (spoosbh jej mierzenia). Inni producenci podają, np. Suzuki czy Land Rover. Przykładowo Land Rover Defender 90 ma ten wskaźnik w wysokości 75 Db. Chciałem porównać z Navarą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Artur5250

Do jełopa co pozjadał wszystkie rozumy ( budmiller ) taki inteligentny a nie wychwycił że chodzi o D40 a w dodatku nie udzielił konkretnej odpowiedzi tylko jakieś uszczypliwe pierdoły wypisuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość budmiller

Do jełopa co pozjadał wszystkie rozumy ( budmiller ) taki inteligentny a nie wychwycił że chodzi o D40 a w dodatku nie udzielił konkretnej odpowiedzi tylko jakieś uszczypliwe pierdoły wypisuje.

Jełop to Ty jesteś bo zawsze udzielasz nijakich odpowiedzi,albo mylnych patrz Swój post wyżej.To że chodziło o D40 to wiem ale że takowego testu nie znalazłem to dałem link do D22 co zaznaczyłem.Zresztą nie chwaląc się to ja dostałem podziekowanie a nie Ty za Swoje bzdety.Najgorsze je to że nie potrafisz przyznać się do błedu a chcesz być taki "fafa rafa"

I na tym kończe OT z Tobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Artur5250

DEBILU jeden ! czy ja napisałem że nie ma takich testów czy że nie widziałem , do jakiego błędu mam się przyznać. Weź chłopie zlikwiduj swoje konto bo widzę że nie wiesz co to jest forum i do czego służy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZAMYKAMY OSTRZEŻENIA W DRODZE

 

Do jełopa co pozjadał wszystkie rozumy ( budmiller ) taki inteligentny a nie wychwycił że chodzi o D40 a w dodatku nie udzielił konkretnej odpowiedzi tylko jakieś uszczypliwe pierdoły wypisuje.

i tu kolejny raz ..

DEBILU jeden ! czy ja napisałem że nie ma takich testów czy że nie widziałem , do jakiego błędu mam się przyznać. Weź chłopie zlikwiduj swoje konto bo widzę że nie wiesz co to jest forum i do czego służy.

 

 

zacząłeś pierwszy wiec proszę bardzo ostrzeżenie już masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...