Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nowy model Navary - kiedy?


MICEN

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś coś wie o tym?

 

Za rok sprzedaję Qashqaia, chcę Navarę - ale nie chciałbym dać 100 tysi netto za model, który za chwilę będzie stary.

Ile jeszcze mam czekać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję dużą, VAT-ową ciężarówkę.

 

To i tak drugie auto jest w domu.

Mam wczesnego Qashqaia - chorób nie było.

 

Ale szybko wszedł FL i się okazało, że mam cieniasa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz zostać wierny marce to może Titan?

Mi osobiście marzy się taki kolos ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szczureczek

Mnie też się marzy i miał być zamiast tego co w opisie :whistle: ale moje przydomowe uliczki są wąskie i nie dałbym rady na razie takim dzikusem. Więc marzenie czeka na przeprowadzkę :dribble: i będzie. Trzeba się jednak liczyć ze spalaniem dużym, znam paru użytkowników i płaczą, ale tak to jest jak się kupuję ciężarówkę do wożenia d*py a nie towaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy ktoś coś wie o tym?

 

Za rok sprzedaję Qashqaia, chcę Navarę - ale nie chciałbym dać 100 tysi netto za model, który za chwilę będzie stary.

Ile jeszcze mam czekać ?

 

Nowa Navara z przedłużoną, o 10cm paką, dopiero niedawno weszła na rynek i właśnie ten model będzie produkowany. Możesz przebierać w silnikach, ale jeśli cena ma być bliższa 100000zl, to 3000cm jest dużo droższe i praktycznie 2 "używki" mógłbyś kupić za tę jedną MOC :) Myślę, że bez obaw można je brać, a na nowy model można poczekać parę lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...