Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zimny zapala-ciepły gaśnie. Neverending story


Gość konradmatyja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość konradmatyja

Po raz kolejny ręce opadły. Filtr zmieniony w grudniu, lany pełny bak i poza jednym epizodem przedwczoraj utrzymany pełny, paliwo z dobrej stacji i depresator Xeramic.... i d*pa. Po pracy zapalił bez łachy, przejechałem ok8km aż się zagrzał i dusząc się stanął. Tak jak zawsze- na niskich obrotach raczej chodził, pow 2tys gasł. Doturlałem się do hangaru (20kmh), po godzinnym ogrzaniu chodził bez zarzutu, dojechałem do Norauto i po raz kolejny wymieniłem filtr paliwa. W starym chyna nie było wody, wspomniał pan coś o jakiś kryształkach, ale nic na wielką skalę.

Do Wawy do jechałem bez przygód.

Dlaczeeego mu się tak robi??? I to już kolejny raz dopiero jak się nagrzeje???

Kondor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny ręce opadły. Filtr zmieniony w grudniu, lany pełny bak i poza jednym epizodem przedwczoraj utrzymany pełny, paliwo z dobrej stacji i depresator Xeramic.... i d*pa. Po pracy zapalił bez łachy, przejechałem ok8km aż się zagrzał i dusząc się stanął. Tak jak zawsze- na niskich obrotach raczej chodził, pow 2tys gasł. Doturlałem się do hangaru (20kmh), po godzinnym ogrzaniu chodził bez zarzutu, dojechałem do Norauto i po raz kolejny wymieniłem filtr paliwa. W starym chyna nie było wody, wspomniał pan coś o jakiś kryształkach, ale nic na wielką skalę.

Do Wawy do jechałem bez przygód.

Dlaczeeego mu się tak robi??? I to już kolejny raz dopiero jak się nagrzeje???

Kondor

 

siemka,jesli szukasz konkretnej pomocy i konkretnej odpowiedzi,opisz wszystko co moze w tym pomoc,auto,rok,silnik,dokladne objawy,bo nawet nie wiemy o jakim aucie mowa;-( i mimo szczerych checi jak mamy pomoc jak nie wiemy o czym mowa? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj markę, model, rocznik i coś poradzimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość konradmatyja

Oj Sorki. X-Trail T30 2,2di 114HP 2003.

Problem pojawia się w każdy pierwszy mróz - ostatnio pojawił się w grudniu przy -16'C, również po przejechaniu ok 6km, wtedy wymieniłem filtr paliwa na knecht i było dobrze, aż do wczoraj. Wczoraj po nagrzaniu w hangarze (+8'C) do serwisu jechał normalnie - byćmoże nie było sensu zmieniać filtra ale nie chciałem ryzykować mając 130km do domu.

Dzięki za zainteresowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Sorki. X-Trail T30 2,2di 114HP 2003.

Problem pojawia się w każdy pierwszy mróz - ostatnio pojawił się w grudniu przy -16'C, również po przejechaniu ok 6km, wtedy wymieniłem filtr paliwa na knecht i było dobrze, aż do wczoraj. Wczoraj po nagrzaniu w hangarze (+8'C) do serwisu jechał normalnie - byćmoże nie było sensu zmieniać filtra ale nie chciałem ryzykować mając 130km do domu.

Dzięki za zainteresowanie

Kolego wygląda na to że w paliwie wytrąca Ci się parafina. Natępuje blokada zimnego filtra paliwa. Zadzwoń jutro do mnie to podpowiem Ci co trzeba zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...