Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Urządzenie do OBD2


Denver1979
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Co powiecie na takie urządzenie?

www.allegro.pl/show_item.php?item=1479690019

Mam już w domu ELM327 ale widzi tylko Body Almery.

 

Pozdrawiam

Denver1979

Edytowane przez Denver1979
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rozmaryn

Witam,

 

U mnie link działa. Przyłącze się do tematu bo właśnie się zastanawiałem nad zakupem takiego kabelka. Ma ktoś ten kabel ELM327 i z niego korzysta? Zczytuje błędy? Czy można zobaczyć bieżące parametry pracującego silnika? Czy właśnie lepiej kupić ten komputerek co kolega pisze? Zależy mi bardzo na pracy bieżącej ponieważ czasami jak jadę włącza mi się check i chciałbym zobaczyć co go wywołuje. Może ktoś stosuje ten kable albo to urządzenie do takiego silnika jak ja mam 1.5 dci? Kiedyś na jakiejś aukcji allegro wyczytałem ciekawą notkę: sprzedawany kabel nie powoduje uszkodzenia komputera jak poprzednie jego wersje czy jakoś tak... Czy tan kabel może coś uszkodzić?

 

link do kabla: http://allegro.pl/interfejs-diagnostyczny-elm327-can-euroscan-cd-pl-i1482230447.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

U mnie link działa. Przyłącze się do tematu bo właśnie się zastanawiałem nad zakupem takiego kabelka. Ma ktoś ten kabel ELM327 i z niego korzysta? Zczytuje błędy? Czy można zobaczyć bieżące parametry pracującego silnika? Czy właśnie lepiej kupić ten komputerek co kolega pisze? Zależy mi bardzo na pracy bieżącej ponieważ czasami jak jadę włącza mi się check i chciałbym zobaczyć co go wywołuje. Może ktoś stosuje ten kable albo to urządzenie do takiego silnika jak ja mam 1.5 dci? Kiedyś na jakiejś aukcji allegro wyczytałem ciekawą notkę: sprzedawany kabel nie powoduje uszkodzenia komputera jak poprzednie jego wersje czy jakoś tak... Czy tan kabel może coś uszkodzić?

 

link do kabla: http://allegro.pl/interfejs-diagnostyczny-elm327-can-euroscan-cd-pl-i1482230447.html

 

Kabelki ELM327 są różnej wersji. NP ja mam kabel który czyta tylko body auta (sprawdzone na nissanie, toyocie, oplu, fiacie). Kolega elektronik ma kabelek innego producenta który czyta tylko silnik.

Więc zastanawiam się nad tym urządzenie (nie będzie potrzebny laptop do zabawy)wysłałem email do sprzedawcy czy to coś działa pod nissanem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rozmaryn

no to wiocha, bo mnie interesują zarówno błędy jak i silnik ...

 

poczytałem opis produktu na aukcji którą ja podałem i pisze tam że jest możliwość śledzenia pracy silnika livedata, jak i odczyt i kasowanie błędów... wiec chyba wszystko co potrzebuje ;) Ma ktoś może taki kabelek v1.4a ?

Edytowane przez rozmaryn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wiocha, bo mnie interesują zarówno błędy jak i silnik ...

 

poczytałem opis produktu na aukcji którą ja podałem i pisze tam że jest możliwość śledzenia pracy silnika livedata, jak i odczyt i kasowanie błędów... wiec chyba wszystko co potrzebuje ;) Ma ktoś może taki kabelek v1.4a ?

 

ja mam taki kabelek.. do benzynowego 1.5 i program (chyba zle napisze) pacman - kupiłem bo zaswiecila mi sie kontrolka od silnika. podłączylem odpalilem program blad usunolem ale nie ogladalem jakie jeszcze posiada funkcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki kabelek.. do benzynowego 1.5 i program (chyba zle napisze) pacman - kupiłem bo zaswiecila mi sie kontrolka od silnika. podłączylem odpalilem program blad usunolem ale nie ogladalem jakie jeszcze posiada funkcje

 

ten kabelek masz?

www.allegro.pl/show_item.php?item=1479690019

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie! takjak zacytowalem ten w wersji 1.4 a dokladnie ten http://allegro.pl/interfejs-elm-327-euroscan-2010-usb-elm327-v1-4a-i1479690004.html

 

możesz gdzieś wrzucić sterowniki od tego kabelka?

ja w tej chwili ma kompa z win7 i nie mam sterów :((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

 

Jaki interfejs diagnostyczny i oprogramowanie polecacie dla micry K12 1.5 DCI ?

Może ktoś mi wklei gotowego linka z aukcją allegro ...

 

pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

dołacze sie do tematu.

posiadam alme 1,5 dci 2003 rok

elm327 posiadam ale na programach z chomika takich jak scantool.net, obd scantech (nissan) i scan master nie idzie.

jaki program polecacie. jak ktos wspomoze z miła checia czekam na wiadomośćz wysłaniem programu na maila.

 

pomoże ktoś z tym ELM?? ja posiadam takowego ELM 327 w V1.4a i mi za chiny nic nie chce pójść chciałem usunąc check engine i nie daje rady wszystko jest ok i na wielu programach próbowałem i cały czas to samo... POMOCY!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

vaga próbowałem ale niestety on był do skody wiec napewno nie poszedł by i nie poszedł. a zakupiłęm taki kabelek typowo dedykowany do nissan dacia renault i instalowałem ten probram DTT2000 i za chiny nie mozna było dojść do ładu i nie łaczył sie z samochodem według tych instrukcji które były na necie... wogóle jest kabel i program który by odnalazł tego klekota i usuwał kontrolke check engine?? prócz oczywiscie consula i innych tego typów za 5000 zł chodzi mi głównie o cenę koło 200 - 300 zł. bo juz trzeci raz bez sensu kasy nie bede wydawał na cos co wogóle nie pójdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...