Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Gasnacy i zapalajacy sie xenon


pesfajnder

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,mam taki problem z lewym przedni xenonem, ze po zapalenieu swiatel obydwa sie wlaczja po czym lewy xenon zaczyna mrugac po czym gasnie, gdy wylacze i wlace swiatla znwou obydwa sie wlaczaja i po jakism czasie znowu lewy gasnie, zastanawiam sie co moze byc tego przyczyna zarnik czy przetwornica w ASO jak sie spytalem mowili ze przetwornica ale ja czytalem ze rownie dobrze moze byc zarnik. By to sprawdzic musial bym zamienic zarowki a jak sie dostac do swiatel ? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź żarnik pewnie się skończył,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w jaki sposob sprawdzic ? to moj pierwszy samochod i nie za bardzo jescze ogarniam temat, gdy bylem w norauto to nie wiedzieli jak zdjac reflektor by sprawdzic zarnik ;)? trzeba odkrecic zderzak by moc wyjac swiatlo i sprawdzic zarnik ? myslisz ze to kwestia zarnika ? bo jak by poszla zwrotnica to by zgaslo chbya a to swiatlo zawsze sie zapala tylk o po chw8li gasnie, slyszalem ze moze zwrotnica trzeba osuszyc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przetwornica nie zwrotnica ;) nei wiem jak jest u Ciebie, podnieś maskę i zobacz czy masz dojście do tyłu reflektora, i trzeba zdjąć osłonę i po przekręceniu wtyczki wyjąć ją

 

http://www.nicoclub.com/FSM/Pathfinder/ tu masz link do instrukcji, zassaj na kompa i zobacz co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za instrukcje ale wiekoszsc pdf mi sie nie otwiera i chbya samemu teog nie ogarne jestem laikiem i niechce czegos zepsuc , tylko teraz zastanwiam sie gdzie z tym fantem pojsc w aso nawet nie cheili patrzec i odrazu mowili wymiana przetwornicy a u jakiegos juzka w kanciapie nie wiem czy oddac bo jeszce cos zepsuje albo urwie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Jest zwarcie w instalacji samochodu. Które pojawia się losowo. Należałoby podłączyć w ASO Consulta i sprawdzić skąd przychodzi impuls do ustawienia radia. Ja miałem problem z wilgocią w przetwornicy xenona. Raz się włączał raz nie. Rozebrałem, wyczyściłem, trochę silikonu oraz saszetka silica gel do lampy i problem z głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...