Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

gdzie w p10 wlew na LPG?


Gość Whispers
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

moglbys podac jakis numer czy nazwe tego zbiornika to bede taki sam wolal. Mysle ze w sedanach powinno byc tyle samo miejsca na kolo co i w kombiku.

nie wiem jak jest w kombi ale w sedanie (tak jak u mnie) max wchodzi w koło 42l a samecgo gazu tankuje prawie miedzy 35 a 36 l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję tradycyjnie pod tylnym zderzakiem. na karoserii zawsze cos moze wyjść-rdza lub inne ciekawostki. Kolesie którzy tankują niezawsze delikatnie podłączają przewodzik-odradzam zawory na boku błotnika (widziałem już powginane). Tradycyjnie myslę najlepiej, widok zaworka już przecież nie razi, zawsze można go podgiąć czy wymienić, z zamarzaniem tez nie prawda (błoto- to chyba jak się jeździ tylko w niedzielę, jak jeździsz codziennie to co 3 dni się wlewa gazik-nie ma szans zamarznąć i się zabrudzić). Oczywiście to tylko moja opinia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raf4rb dzieki za fotki, ciekawie masz ten zaworek zrobiony. Ja jeszcze zobacze co mi gazownicy beda radzic ale podob ami sie to miejsce.

Apropo zbiornika w miejscu kola zapasowego to moze ktos sie podzieli jaki maxymalnie duzy da sie wepchnac w sedanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlew mam w zderzaku po lewej stronie i nic mi dzięki temu nie rdzewieje.

Natomiast jeśli chodzi o Landi Renzo to mam taką właśnie instalację. Na początku nie byłem z niej specjalnie zadowolony (kupiłem auto zagazowane), ale po kilku regulacjach jest OK. Jednak gdybym miał wybór, założyłbym BRC, a nie Landi.

I wreszcie sprawa butli w kole - 45 litrów, czyli wejdzie 36-37 l gazu.

To tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Fajnie wyszlo foto i twoj opis wlewu gazu pod klapka.Trzeba dodatkowo zamontowac tego grzybka na stacji,a ci ludzie z obslugi stacji musza robic niezla mine hehe.Ja mam tam gdzi wiekszosc co ma Primery z lpg z lewej strony pod zderzakiem i nic nie widac z daleka,bo zderzak czarny i korek tez.Strasznie sie usmialem jak przecytalem post od kogos kto twierdzi,ze jak sie ma na zewnatrz wlew gazu to moze cos zamarznac i wogole...U mnie w zimie nic sie takiego nie dzialo,bo mam korek i go pilnuje.Raz mi tylko jakis kutas nie wsadzil korka i sie skapowalem po 2 dniach,ze cos jest nie tak z tylu auta.Musialem kupic taki gowniany za dyche,ktory po 2 wkretach krecil sie w kolo i jakbys nawet chcial mocniej zakrecic to sie nie da,bo krecil sie w kolo.Poprostu trzymal sie bardzo lekko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

ja mam tez wlew z tyłu po stronie kierowcy od spodu zderzaka - nie widac jak stoisz kolo wozu i tez koles wlewajacy musi klaknac przed Primera.. hiih neizle jak na wozik z 96... bosko..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...