Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Obniżenie [a33]


Niemożliwy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jestem posiadaczem Maximy a33 z 2001 i niestety mam do wymiany 2 amortyzatory z tyłu. Dowiadywałem się pod kątem cenowym i koszt jednego waha się między 250-300 zł. Już wcześniej samochód wyrzucało na zakręcie i jak dla mnie pomimo niewątpliwego komfortu jazdy przydałoby się samochód utwardzić i lekko obniżyć. No właśnie tylko jak to zrobić? Wiem, że należałoby założyć krótszy amortyzator i sprężyny,bo raczej wszelkie gwintowane cuda odpadają z powodów finansowych. Można w ogóle coś takiego zrobić dostępnymi w Polsce częściami do tego samochodu? Prosiłbym was o jakąś pomoc i podpowiedź.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba poszukać kogoś kto na tym się zna, mam fachowca w Radości -pisałem już o nim na Forum. ewentualnie mogę polecić kogoś z mechaniorów w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amory dzisiaj kupiłem na tył Kayaby, wyszły 220 sztuka standardowe. Także została kwestia sprężyn, na zwykłych wchodzi w grę obniżenie o 30-40 mm. Z resztą zrobiłbym tak na początek a potem zobaczył i ew jeszcze pogrzebał w tym. Sporo osób poleca h&r ale to ok 1000 komplet nowych i nie wiem czy do Maximy by jakieś dobrał z dostępnych na allegro i po sklepach. Może jakaś inna firma,bo te 3-4cm już powinny coś dać na początek.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...