Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Rozrząd Gdzie są znaki do ustawienia rozrzadu?


Gość swierzak

Rekomendowane odpowiedzi

Gość swierzak

Potrzebuje sprawdzić ustawienie rozrzadu w terrano 1 90rok.2.4 benzyna.Bo ktos wczesniej niezle namieszał i autko mi chodzi jak chce.Na aparacie brak jest regulacji.Moze ktos ma fotki.Nie wiem gdzie szukac znakow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Potrzebuje sprawdzić ustawienie rozrzadu w terrano 1 90rok.2.4 benzyna.Bo ktos wczesniej niezle namieszał i autko mi chodzi jak chce.Na aparacie brak jest regulacji.Moze ktos ma fotki.Nie wiem gdzie szukac znakow.

 

 

witaj,powinny byc na kolkach jesli nie wykrec swiece z 1 cyl,delikatnie obracajac ustaw tlok w gmp,tzn na samej gorze ,zdejmij pokrywe zaworow,1 z 3 na mijanie,po zlozeniu NIE ODPALAJ!!!! NAJPIERW PRZEKREC W KOLO KLUCZEM CZY NIE BLOKUJE!! A NAJLEPIEJ IDZ DO DOBREGO WARSZTATU NIECH CI ZROBIA KSERO Z AUTODATY. BO W TO ZE SERVIS ZROBI CI KSERO SZCZERZE WATPIE,JA TO GDZIES MIALEM ALE NIE WIEM GDZIE MAM PLYTKE BO OD 3 LAT JEZDZE TDI,POSTARAM SIE ZNALESC I WRZUCIC ALE NIE OBIECUJE. ALBO SCIAGNIJ MANUALA Z NETA ,MOZE TU KTOS MA I ZAPODA .POZDRAWIAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...