Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] 2001 3d


Gość gipsmen

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gipsmen

Słuchajcie posiadam almerke 3 drzwiowa z 2001 roku, i tak sobie przegladam ogloszenia bo chce wiedziec jak teraz wyglada cenowo taka almera bo chce sprzedac, i mam problem bo: almerki w ogloszeniach z 2001 roku posiadaja np takie lampy:

http://otomoto.pl/ni...-C14628442.html

 

a moja jest z maja 2001 i posiada lampy soczewkowe - pewnie wiecie o ktore mi chodzi :)

 

wiecie moze jak to wygladalo ? czy przez jakis krotki okres wychodzily soczewki a pozniej zmienili na takie jak wlinku czy moze odwrotnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro masz soczewkowe to zapewne miała strzał przodem i ją zrobili już z lampami po face.. te soczewkowe szły od 2003 w almach po lifcie. zatem miernik lakieru dużo Ci powie;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no strzala miala miala nie da sie ukrc :) tylko myslalem ze moze wsadzili soczewkowe bo takie byly :)

Nie,ale się nie martw,bo często zmieniają na, lampy po Lifcie,bo fajniej wyglądają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu też chciałem swoją zieloną strzałę sprzedać. Nie udało się. Znaczy nie starałem się zbytnio bo jestem z niej bardzo zadowolony (pomijając zaciętą klapę:() Ale nie o tym;) Ciekawe zjawisko zaobserwowałem na alegro, otóż tenże rocznik z takim silnikiem nie występował z przebiegiem powyżej 200tys:) Znaczy na ponad 20 nysek, moja i jeszcze jedna miały na licznikach przekroczoną dwusetkę:) Może właśnie dla tego nie udało mi się sprzedać?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zle mówicie almery n16 lift miały juz lampy soczewkowe od pazdziernika 2002 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zle mówicie almery n16 lift miały juz lampy soczewkowe od pazdziernika 2002 roku

wszystkie marki Aut wprowadzają zmiany modelu pod koniec roku,czyli model 2000 jest wyprodukowany w 1999r,wrzesień,lub miesiące bliżej grudnia,ITD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...