Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

mp3 z usb lub sd


Gość soca

Rekomendowane odpowiedzi

Zacznę od podstaw.

Stałem się szczęśliwym posiadaczem Primery 1.8 benzyna 2003 i mam pewien problem. W poprzednim autku którym jeździliśmy z żoną, zamontowałem radio z usb i czytnikiem karty sd i było ok. Teraz w naszym nowym autku nie bardzo wiem jak podejść do tematu. Mam radio wbudowane z CD bez żadnej zmieniarki czy tym podobne. Proszę o jakieś rady. Z góry dziękuję.

 

Wiem że tematy już były na forum ale jedyne co znalazłem co żeby wykorzystać transmiter fm ale wpis jest z przed jakiegoś czasu i nie wiem jak sprawa owych transmiterów wygląda na dzień dzisiejszy. Może jednak będzie możliwość podłączenia czegoś przez AUX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od podstaw.

Stałem się szczęśliwym posiadaczem Primery 1.8 benzyna 2003 i mam pewien problem. W poprzednim autku którym jeździliśmy z żoną, zamontowałem radio z usb i czytnikiem karty sd i było ok. Teraz w naszym nowym autku nie bardzo wiem jak podejść do tematu. Mam radio wbudowane z CD bez żadnej zmieniarki czy tym podobne. Proszę o jakieś rady. Z góry dziękuję.

 

Wiem że tematy już były na forum ale jedyne co znalazłem co żeby wykorzystać transmiter fm ale wpis jest z przed jakiegoś czasu i nie wiem jak sprawa owych transmiterów wygląda na dzień dzisiejszy. Może jednak będzie możliwość podłączenia czegoś przez AUX

 

Hej!

Mam podobny problem, bo nie chciałem wywalać oryginalnego radia z CD połączonego z wyświetlaczem i pokusiłem się o transmiter tego typu Mój odnośnik (nie wnikam tu w konkretnego sprzedawce ale oferowany model) Jakość (spodziewałem się tutaj tylko czegoś na wzór FM) dzwięku fatalna, chciałem coś poprawić z anteną i niestety byłem mało delikatny. Tak czy inaczej sprawdziłem w Caddym na radiu Pioneera z anteną wbudowaną w szybę i okazało się tak samo kiepsko.

Transmiter leży, antena czeka na założenie i również poszukuję jakiegoś rozwiązania...

Ciekaw jestem czy juz na coś wpadłeś ?

Ktoś ma jakiś dobry pomysł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...