Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Montaż/podłączenie halogenów N14


grzesiek_1987

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dzisiaj udało mi się nabyć w dobrej cenie zderzak z firmowymy halogenami do N14 (zwykła wersja nie SR czy Gt halogeny) i teraz nasówa się pytanie jak je podłączyć? Przycisk do konsoli centralnej posiadam wprawdzie jest tam wolna wtyczka więc jakaś może być od przeciwmgielnych przednich jak również przy kloszu lampy od strony pasażera jest wolna wtyczka wychodzaca od wiązki elektrycznej czy jest możliwośc by instalacja była firmowo połozona i wystarczyło tylko przycisk i halogenty do tych wtyczek podłączyć?. Będe wdzięczny za wszelka pomoc w rozwiązaniu problemu. Potrzebował bym jakiegoś schematu do podłączenia elektryki lamp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jest. Całą instalację masz położoną. Potrzebujesz jeszcze przekaźnik do zestawu i do roboty. Może ci też nie pasować wtyczka do podłączenia halogenu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki. Teraz pozostał mi problem znalezienia przycisku od halogenów do konsoli centralnej bo ten co miałem był uszkodzony :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...