Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K12] żarówki led zamiast zwykłych


Gość attor

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie czy się da i ma sens wymienić wszystkie zwykłe żarówki na LEDy (oprócz H4 i przeciw mgielnych)?

Moje argumenty za tą operacją jest to że ledy mają większą żywotność i pobierają mniej prądu przez co akumulator szybciej się doładuje.

 

Jakie żarówki wybrać żeby najlepiej nie było widać zmiany i nie zaszkodzić samochodowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie czy się da i ma sens wymienić wszystkie zwykłe żarówki na LEDy (oprócz H4 i przeciw mgielnych)?

Moje argumenty za tą operacją jest to że ledy mają większą żywotność i pobierają mniej prądu przez co akumulator szybciej się doładuje.

 

Jakie żarówki wybrać żeby najlepiej nie było widać zmiany i nie zaszkodzić samochodowi.

nie da się tak poprostu wymienić żarówek,właśnie przez ten "pobór prądu"np.kierunki będa ci migały jak oszalałe :rofl: Oczywiście jak się uprzesz to zrobisz tyle że nie będzie to dodatkowo zgodne z przepisami. Po drugie to by wymiana miała jakikolwiek sens to musiała by dotyczyć świateł głównych(tu były by jakieś oszczędności)reszta żarówek zarówno pobór prądu jak i zużycie(trwałość) jest stosunkowo o.k.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam postojowe z przodu i podświetlenie tablicy ,,,biały Ciepły !1!1 nie biały zimny inie ma problemu na przeglądach mm

A czy widziałeś kiedykolwiek diagnostę który sprawdza żarówki??chyba nie,prawda?(ja bez problemu przeszedłem przegląd mimo czerwonych kierunków w civicu)A teraz weź sytuację stłuczka a firma ubezpieczeniowa połapie sie że oświetlenie nie zgodne z homologacją-zapomnij o odszkodowaniu i jeszcze może policja dowód zatrzymać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...