Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

navi 2010 X-TRAIL


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W maju 2010r zakupiłem nowego X-TRAIL-a LE PLATINUM z fabryczną nawigacją twardym dyskiem,panelem dotykowym i kamerą cofania.

Wszystko byłoby pięknie nawet mapa jest b.dobra posiada nowsze drogi ,gdyby nie brak polskiego menu.

czy ktoś z Was spotkał się ze spolszczeniem.

Producent chyba olał Polskiego klienta.

 

Byłbym wdzięczny za nowe informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość profesional

Z tego co wiem to ciężko o mapy Xanavi... Jestem ciekaw jaką masz wersję, tzn x6.0 czy x7.0. spolszczenia chyba niema ale możesz sobie kupić(bardzo duży koszt) nową mapke lub pobrać i wypalić... a co do tej "firmy" jeśli można ją tak nazywać to nie wiem czy ona jeszcze istnieje bo strona www.xanavi.com juz nieistnieje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to ciężko o mapy Xanavi... Jestem ciekaw jaką masz wersję, tzn x6.0 czy x7.0. spolszczenia chyba niema ale możesz sobie kupić(bardzo duży koszt) nową mapke lub pobrać i wypalić... a co do tej "firmy" jeśli można ją tak nazywać to nie wiem czy ona jeszcze istnieje bo strona www.xanavi.com juz nieistnieje...

 

Podpowiedz mi jak sprawdzić cz to x6.0 czy x7.0.

W serwisie poinformowali ,że aktualizacja do twardego dysku będzie koło czerwca i kosztować może ok 2000 PLN

To chyba kpina.

Jaką masz wersję navi i poczym tak sądzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość profesional

W mojej navi nie mam dysku twardego tylko czytnik płyt DVD. a na płycie pisze x6.0. pobrałem sobie mapke ze strony z chomikuj z 2010r. i navi mi "powiedziała" że jest zła wersja... kur... a aby wypalić tą mape (ok 6gb) musiałem kupić wypalarkę DL (100zl) i krążek płyt (50zl) i nie działa... nie wiem o co chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...