Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Atrapa


georg4
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , chce pomalować atrapę farbą spray chrom i w związku z tym mam pytanie do kolegów? Jak to wykonać aby wytrzymało warunki zimowe. Słyszałem o malowaniu proszkowym ale podkład musi być przewodzący prąd ,np. cynk w sprayu. Oczekuję propozycji i dobrych rad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czyżby śniedziała ona z czasem? Hmmmm...z tego co wiem jest to element plastikowy. Ale może Tobie chodzi o ten plastik co teraz jest czarny? Jakies elementy "chromowane" są z przodu, ale to prawda nie całość. Może ktoś ma jakies doświadczenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, o ten szary dodatek ;atrapa; z napisem NISSAN. Jest to plastik, wiec tak jak pisałem - spray lub farba proszkowa z podkładem przewodzącym prąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może akryl do plastików?Przecież zderzaki też są lakierowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

akryl,tak można ale wolę chrom. Boję sie tylko czy po zimie nie bedzie się łuszczył?

 

akryl,tak można ale wolę chrom. Boję sie tylko czy po zimie nie bedzie się łuszczył?

 

akryl,tak można ale wolę chrom. Boję sie tylko czy po zimie nie bedzie się łuszczył?

 

zrobiłem tak.

post-29779-0-56331900-1304249972_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przydałoby się zdjęcie mniejszych rozmiarów, za to lepszej jakości (rozdzielczość) :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może teraz lepiej widać.post-29779-0-78010800-1304429925_thumb.jpg

 

Może teraz lepiej widać.post-29779-0-78010800-1304429925_thumb.jpg

 

teraz lepiej.

 

teraz lepiej.post-29779-0-85438400-1304431005_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to takie ważne co ja powiem? :D

Fajnie,pysk wygląda "prawie" jak Murano :D oby się ten lak trzymał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JACKO29 może masz jakieś rozwiązanie odnośnie wstawienia zamiast halogenów jakieś światła do jazdy dziennej w te czarne zaślepki?

 

zastanawiałem się aby wstawić w te otwory diody ale jak to ma się do homologacji, raczej nie przejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś nie mogą byc,musi byc homologacja.Inna sprawa dopasowanie okrągłych do wnęk.

Tu masz link do jednego z tematów z forum.

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/68679-swiatla-dzienne-led-w-note/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JACKO29 ameryki nie odkryłeś już dawno czytałem ten post. Szukam nowych myśli.Zaskocz mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję darować sobie wzajemne złośliwości - temat wałkowaliśmy kiedyś dość szczegółowo, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę.Ameryki istotnie odkryć się nie da. Jest na alledrogo spory wybór diodowych okrągłych świateł do jazdy dziennej które bez problemu dadzą się zamontować we wnękach po usunięciu działek Vulkan. Notki mają gotowe instalacje. Szkopuł polega na tym, że aby to estetycznie i fabrycznie wyglądało, trzeba zastosować oryginalne ramki do halogenów, a te słono kosztują, co niemożebnie winduje koszt inwestycji

Edytowane przez Dar1962
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Ameryki nie odkryłem to po co do mnie pijesz,temat był wałkowany.Skoro to wyczytałeś to powinieneś wiedzieć w jaki sposób to rozwiązałem.Dar i o to chodziło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...