Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

[N15] Ocena felg


Guest Tricu

Recommended Posts

W czarnej N15 takie felgi wyglądają super, jeździ taka po moim mieście. Ale w niebieskim białe felgi... Myślę, że tak sobie.

Link to comment
Share on other sites

Sam wzór ładny, ale 15 cali szału nie robi. Co do koloru to trzeba by przymierzyć, może nie być najgorzej.

Link to comment
Share on other sites

Guest Tricu

Nie chciałem pchać 16stek bo pewnie opone juz by trzeba bylo 205/40 a na polskie drogi nie jest to za ciekawe rozwiązanie... Auto nie duże to i chyba niema co z felgami ogromnymi przesadzac.

 

Ma ktoś 16stki na swojej n15 jak komfort i jaki profil?

Link to comment
Share on other sites

Ja mam 16 cali w N15, opona 195/50R16 - trochę nietypowa i trudno dostępna w dobrej cenie. Można dać jeszcze 205/45 ale nie chciałem takiej bo silnik tylko 1.4. Odnośnie komfortu to nie ma tragedii, ja mam jeszcze dodatkowo obniżony i sztywniejszy przód więc czasem potrafi dobić jak się wpadnie w jakąś większą wyrwę. Ogólnie trzeba zwolnić troszkę na gorszych drogach, na zimówkach 185/65R14 jest na pewno bardziej komfortowo. Jak chcesz zobaczyć jak to u mnie wygląda to w podpisie jest odnośnik do prezentacji mojej Almery.

Link to comment
Share on other sites

Szukaj 16 cali, na 17 też jeżdżą ;-) 15 cali szału nie robi, nawet u mnie przy 16 jest jeszcze sporo miejsca w nadkolach... Chociaż jak wezmę komplet osób to tył potrafi przytrzeć o błotnik, ale to przez ET 15 i dlatego że tył jest na seryjnych sprężynach i jest dość miękki. Z przodem nie ma problemu...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...