Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

X-TRAIL vs Mazda CX-7


Gość Szlumik

Rekomendowane odpowiedzi

Od ponad 2 lat z satysfakcją i zadowoleniem śmigam X-sem w benzynie.

Słyszałem ostatnio wiele zachwytów na temat Mazdy CX-7.

Czy ktoś prowadził CX-7 i jak wypadłoby porównanie z Nisanem X-TRAIL (pomijam oczywiście start do 100km/h).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie po trzech latach jazdy CX7 muszę się przesiąść do czegoś innego i wybór padł na x-traila. Mazda jest super, daje niesamowitą radość z jazdy, szczególnie trochę ostrzejszej. Niecałe 8 sek do setki jest prawdą. Przy spokojnej jeździe spala w mieście 15 na trasie 12 (oczywiście mowa o benzynie). Zawieszenie sportowe, przestronna, bardzo dobrze wykonana. Super audio Bose. Co mnie zauroczyło w x-trailu? Komfort foteli i zawieszenie nie reagujące na dziury w drodze ;-) (to taka miła odmiana) oraz olbrzymi otwierany dach. No i automat w dieslu. Cena teraz też się zrobiła rozsądniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie po trzech latach jazdy CX7 muszę się przesiąść do czegoś innego i wybór padł na x-traila. Mazda jest super, daje niesamowitą radość z jazdy, szczególnie trochę ostrzejszej. Niecałe 8 sek do setki jest prawdą. Przy spokojnej jeździe spala w mieście 15 na trasie 12 (oczywiście mowa o benzynie). Zawieszenie sportowe, przestronna, bardzo dobrze wykonana. Super audio Bose. Co mnie zauroczyło w x-trailu? Komfort foteli i zawieszenie nie reagujące na dziury w drodze ;-) (to taka miła odmiana) oraz olbrzymi otwierany dach. No i automat w dieslu. Cena teraz też się zrobiła rozsądniejsza.

Czyli jazda CX-7 po polskich dziurawych czy nawet załatanych (a takich więcej niż prostych jak stół)

powoduje taki duży dyskomfor w jeździe ?

Plomby wypadają ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Hej,

Właśnie sprzedałem auto(Jeep Grand Cherokee).

Wybierając ostatnio nowe auto zjeździłem kilka salonów we W-wiu.

Odpadły: Audi Q5, Vw Tiguan,Touran, Chevrolet Captiva, Kia Sportage i Hyundai Ix35.

Została Mazda CX-5 i Nissan X-Trail 173KM.

Wygrałaby Mazda ale nie ma rozkładanych tylnych oparć. Mazda prowadzi się rewelacyjnie, świetne wyposażenie, super komfort.

Ale, że auto ma być też na dłuższe trasy a jeździmy z dorastającymi dziećmi to wybrałem Nissana. Jeszcze na niego czekam ale na jazdach testowych w Nissanie nie podobała mi się skrzynia biegów. Wolałbym automat ale o dziwo przy tym silniku nie ma w ofercie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...