Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

spryskiwacze reflektorow


Gość trucker

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Niedawno kupilem tino z 2002 r ktory jest wyposazony w lampy ksenonoewe oraz spryskiwacze tych lamp,tylko mam taki problem nigdzie nie widze przycisku do ich uzycia.Czy ktos wie jak je wlaczyc ,moze wlaczaja sie same po kilkukrotnym uzyciu spryskiwacza szyby????Nastepne pytanie dotyczy podgrzewania lusterek,czy jest taka mozliwosc ze wlaczaja sie razem z podgrzewaniem tylnej szyby????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy wsród "traktorzystów".

Widać że masz Tinke "wypas", bo ja nie widziałem jeszcze ze spryskiwaczami i nie słyszałem. Podobno zakładają, a może inaczej - można zamontować od VW, ale wówczas musi być osobny włącznik. Może poprzednik gdzieś go zamontował?

Co do podgrzewanych lusterek, to większość z nas ich nie ma - producent o tym nie pomyślał. A jeśli już masz to powinny działać razem z podgrzewaniem tylnej szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa sie wyjasnila,a mianowicie sa zamontowane same obudowy spryskiwaczy na zdrezaku.Takze teraz bede musial zamontowac bo ksenonki bez spryskiwaczy to troche nie bardzo.Znalazlem nawet fajne na allegro.

http://allegro.pl/xenon-hid-spryskiwacze-reflektorow-model-i-i1493180198.html

Moze polecacie cos innego???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...