Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[350Z] Tuning


Gość gucio15

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś ma w swoim mieście jakiś ciekawy sklep z częściami do tuningu naszych samochodów? Po małym rekonesansie Internetu niewiele w kraju znalazłem.

Może ktoś ma ochotę na zakupy w USA, np: http://www.carid.com/2006-nissan-350z-body-kits/extreme-dimensions-duraflex-80308.html - chodzi za mną zmiana zderzaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się trochę rozglądałem i u nas to chyba nic się nie kupi fajnego za rozsądne pieniądze. Trochę lepiej jest na Ebay-u. A co do USA tam najtaniej, ale koszty wysyłki są wysokie. Mnie zderzaki akurat nie bardzo interesują, ale maska w carbonie juz bardziej :dribble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe przeczytałem tuning wiec myślę jakiś SC albo TT :dribble: a kolega o zderzaku :blink: . Też fajnie :D

Jako że przeglądam sieć pod innym kątem mogę tylko powiedzieć ze trochę gratów szczególnie do wydechy, katy itp znajdziecie na ebay.de skąd nie ma problemów z przesyłka i jej ew. ocleniem.

Faktem jest natomiast ze najtaniej jednak ze Stanów i ograniczeniem jest tylko zasobność portfela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tsuiso.pl

$200 za przesyłkę? Strasznie drogo. Z tego co widzę są z New Jersey - spokojnie jestem w stanie zorganizować przesyłkę zamówionego towaru za $90 i flachę (jeśli paczka nie przekroczy 30 kg) - lub za $120 i flachę (jeśli paczka jest między 30, a 50 kg). Rzecz jasna przesyłka lotnicza, żaden dziadowski statek na który czeka się latami ;).

A te felgi swobodnie kupisz w Polsce - żeby nie było, że ja podam Ci nazwę sklepu i narobię reklamy, niech zrobi to za mnie Jacek :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=7Tm-xOc6c8I

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te felgi swobodnie kupisz w Polsce - żeby nie było, że ja podam Ci nazwę sklepu i narobię reklamy, niech zrobi to za mnie Jacek :D

 

Widziałem już tę firmę, jednak zniechęciła mnie ich strona WWW. Nie da się tam znaleźć specyfikacji felg (nawet podstawowej), aktualnego stanu, nie wspomnę o cenach.

Co do transportu to dzięki za info, jak coś znajdę to może skorzystam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...