Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Halogeny do N-16 od Clio III


Gość bialy128

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bialy128

Czy ktoś próbował wstawić halogeny od Clio III do Almerki n-16 po liftingu, podobno są takie same, choć cenowo dośc znacznie się różnią, oczywiście na korzyść Clio (chodzi o okrągłe halogeny z dwoma mocowaniami na śruby po dwóch stronach, jedno mocowanie jest wyżej a drugie niżej patrząc się od przodu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie próbowałem, ale życze ci powodzenia. Bo przed tobą są dwa wyzwania :) :

Po pierwsze musisz wyciąć w starym grilu ładniutkie otwory pod te halogenu. :lol:

Po drugie należałoby zastanowić się nad odpowiednim przełącznikiem do sterowania przednimi halogenami. :P

Pomijam sprawę przekażnika, bo to jest najprostrze z zadań. :wink:

Ale jeżeli się z tym wszyskim uporasz to chylę czapkę :roll: , no i zostaję dla ciebie dużo satysfakcji, że zrobiłeś to sam :D

Nara Modest :shock:

PS. Ja kupiłem zestaw kit firmy Valeo lub o podobnie brzmiące nazwie od kolesia z W-wy za około 400 pln. W zestawie był nowy gril z wycięciami, orginalny zintegrowany przełącznik do swiateł drogowych, mijania i podwójnych halogenowych /przód i tył/wystarczyło odkręcić stary i zamontować nowy, oraz przekaźnik. Oczywiście dokładna instrukcja montażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bialy128

nic nie muszę, mam już orginałki otwory w swoim zderzaku i przełącznik w kierownicy(też orginał), okablowanie też jest, chodzi o to czy pasuje sam halogen od clio do orginalnego otworu w almerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...