Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

PYTANIE O DOKUMENTY


palash21

Recommended Posts

Witam wszystkich klubowiczów. Mam rozbitego Nissana Sunny z ważnymi badaniami oraz OC. Raczej nie opłaca mi się go naprawiać więć rozkminiam aby kupic auto sprowadzone i "przebić nr vin". Moje pytanie brzmi tak: co dzieje siew wtedy z dokumentami auta przyprowadzonego? Czy muszę te auto jakoś gdzies wyrejestrować czy coś? Status auta które chcę kupić brzmi: sprowadzony, nieopłacony. Czekam na odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

Guest komorokoro
i "przebić nr vin".

 

myślę ze w wydziale komunikacji odpowiedza z przyjemnością na twoje pytanie

co za problem u zródła się dowiedzieć

Link to comment
Share on other sites

przebić Vin to jest nielegalne jak wiesz ale myśle że chodzi Ci o zakupione autko trzeba opłacić 1 wszą rejestrację i badania tech ..i chyba jeszcze jakieś podatki od tego dowiedz się w urzędzie a jest jeszcze akcyza ...koszt będzie znaczny ..

natomiast z rozbitym autem masz kłopot bo masz obowiązek opłacania składki Oc na to auto wiec poprostu nie możesz sobie go zostawić na podwórku a wyrejstrowanie z urzędu i oddanie tablic odbywa się po okazaniu dokumentu o złomowaniu możesz też taki dokument otrzymać na złomowisku oddając Samochód z dowodem rej i tabliczką Vin ,,,i co Ci pozwolą wymontować ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...