Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12] Wahacz przedni tylna tuleja 2.2 DCI


the_best_devil

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy ;)

Chciałbym się dowiedzieć czy może ktoś z Was miał problem z przednim wahaczem a konkretnie chodzi mi o tylną tuleję wycieka z niej olej. <_< Mógłby ktoś mi doradzić czy trzeba to koniecznie wymienić czy można z tym jeździć i co może się stać gdy ten olej całkowicie wycieknie?

Z góry dzięki ;):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc. Chociaz do mnie ta tulejka jet innej budowy ale tez droga to nie sadze zeby byla ona olejowa. Ona jest droga bo jest od razu z lapa do mocowania. Bedzie to tuleja metalowo gumowa i tyle. Moze to po tuleji cieknie jakis olej. Trzeba to dobrze olukac. . Trzeba sie samemu zastanowic czym grozi jazda na rozwalonej tulejce na wahaczu. Otoz leci druga tulejka ,leci sworzen wahacza. A takze moze poleciec opona. W katalogu Inter Cars jest pokazana z ta lapa Cena 130 -140 zl.

 

Otoz okazuje sie ze moze to byc tuleja olejowa tak jak napisal kolega. Przy wymianie u mnie dzisiaj tej tylnej tuleii okazalo sie ze tez jest olejowa i dlatego taka droga prawie jak do BMW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...