Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N15] Instalacja bezproblemowa w Krakowie


Gość pikuas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

Ceny benzyny ostatnimi czasy sprawiły, że czas sięgnąć do niezbyt głębokiej studenckiej kieszeni i zainstalowac lpg zanim nie zostanie całkowicie opróżniona.

 

Konkretnie

 

auto: Nissan Almera 1.6 SLX, 100KM z 1999r / przebieg 135tys

miejsce: Co polecicie? Chciałem to zrobić w mojej okolicy i znalazlem na ul. Nad Sudołem - Andy Car ale na wszelki wypadek (czytajac o problemach niektorych forumowiczow) wole zapytac Was o zdanie czy ktos juz tam byl i mial do czynienia z tą firmą.

 

instalacja: co wybrac? nie znam sie kompletnie a chcialbym cos co nie będzie sprawiać problemów w zimie (auto stoi pod chmurka).

 

Będę wdzięczny za szybką konkretną i rzeczową pomoc.

Pzdr!

 

 

EDIT: właśnie poczytałem na rankingwarsztatów.pl i panowie z AndyCar zbyt pochlebnych opini nie maja :/ widzialem jeszcze zakład na Jana Pawła - na ternie Politechniki Krakowskiej ale nie pamietam jak sie nazywal.

Edytowane przez pikuas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam chłopaków z ulicy Beskidzkiej

Joanna LPG jakoś tak uczciwie składaja ceny jak wszędzie

Montują Staga i inne chyba

wiec zadzwoń do nich terminy maja bo to jedyny dobry zakład w Krakowie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwazalem jeszcze Mexol z Mogilskiej i zaklad z ul. Mysliwskiej bo one sie najczesciej przewijaly przez tematy.

Ale skoro polecasz Beskidzka to w takim razie tam dzwonie.

Rozumiem, że oni mi już doradzą najlepszy zestaw tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zakładałem na grębałowie, jak narazie auto jezdzi. :P

 

W politechnice fagas mi ostatnio przeglądu rej. nie podbił - dowalił się, że plecionka na wydechu lekko popruta (ale nadal szczelna) i nie pogadasz, oczywiscie od razu zaproponował wymianę za pół darmo 180zł, nie miał się do czego przywalić to znalazł, w dodatku dowodu nie chciał oddać, pomimo, że przegląd jeszcze miałem ważny jeden dzień.

 

generalnie mój znajomy tam pracował i podobno są problemy z komunikacją z kierownictwem i płacami, więc jak się przykładają pracownicy do roboty można wywnioskować.

Edytowane przez buladag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwazalem jeszcze Mexol z Mogilskiej i zaklad z ul. Mysliwskiej bo one sie najczesciej przewijaly przez tematy.

Ale skoro polecasz Beskidzka to w takim razie tam dzwonie.

Rozumiem, że oni mi już doradzą najlepszy zestaw tak?

raczej polecam bo kolesie siedzą na forum gazowym i wiedzą co zakładać a co nie stndartowo zakładali MJ i wymieniali pojedynczo a teraz chyba hane proponują mnie namówili bo się radziłem właśnie na hane gdzie jeszcze nie bardzo była znana i testowana ,,, i są uczciwi kuzynowi naprawiali cewkę i ustawiali gaz za uczciwe pieniądze jednego kolegę posłem do nich i był zadowolony teraz zbajomego wysłałem do nich i ciekawy jestem co powie bo mowiłem że jak mu nie naprawią to ma do mnie śmigać ale się nie odezwał ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zdecydowany dzwoniłem dzisiaj do nich ale nie odbierał nikt więc może weekendy mają wolne ale w tygodniu się będę umawiał.

Ponieważ jestem zielony w temacie to ciesze się, że chłopaki mi zaproponują coś i wiem od Was, że można im zaufać.

A jak jest później z mocą? Czuć bardzo spadek mocy?

 

 

EDIT

 

No i mam dylemat:

 

Na beskidzkiej proponuja wtryski hana H2000 / reduktor Zavoli i instalacje:

STAG 300 Plus - 2900zl

OSCAR N Plus - 2600zl

COMPACT AG Centrum - 2500zl

 

a w Mexolu na Mogilskiej - wtryskiwacze Magic i instalacje:

BRC Sequent24 - 2600zl

STAG 4 - 2300zl

 

Wiadomo, że chciałby zaoszczędzić ale czy wybierając STAGa 4 + wtryski magic nie bede zalowal ? Czy lepiej juz COMPACT AG Centrum z beskidzkiej ?

Będę wdzięczny za tę ostatnią radę bo coraz bardziej bolą wydatki na paliwo ;)

Edytowane przez pikuas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli brc sequent 24 to nie będą do tego wtryski magic jet, chyba ze mowa o instalacji brc sequent24 light.

 

Generalnie to co podajesz, np. stag 300 to nie instalacje tylko komputery sterujące osprzętem. za to np. brc sq24 to gotowy zestaw (cała instalacja)

 

na samej instalacji nie ma co oszczędzać.

 

generalnie jak wezmiesz instalację brc sequent24 (nie light!) to będziesz zadowolony, to samo jeśli weźmiesz komputer STAg i do tego odpowiednie komponenty (reduktor, wtryskiwacze etc) z brc jest ta wygoda, że w razie czego masz gwarancję w całej polsce, a nie tylko tam gdzie zakładałeś instalkę. stag'a z kolei łatwiej można sobie samemu wyregulować przy pomocy kabelka i komputera (brc tez mozna ale jest to utrudnione)

Edytowane przez buladag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co podałem to odpowiedzi jakie uzyskałem na pytanie co to będzie za instalacja - taką odpowiedź wysłałm mi Mexol i tak mi to rozpisali na beskidzkiej - a ja jestem zielony.

 

A co do oszczednosci to rozumiem ze ten STAG 300+ za 2900 bedzie najlepszym rozwiazaniem tak? Wiadomo ze przy 2300-2500 to roznicy nie ma duzej ale 2300-2900 juz sie troche robi szczegolnie jak na studencki portfel ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2900 to moim zdaniem duzo, chyba ze ostatnio ceny poszły z górę, tego nie wiem. osobiscie zastanowiłbym się nad BRC SQ24, sam zresztą dokonałem niedawno takiego wyboru.

 

ale tak jak pisalem jak komponenty będą dobre to zarówno taka "customowa" instalacja na bazie STAG będzie bardzo dobrze działała jak i gotowy zestaw od BRC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STAG300+, HANNA, ZAVOLI, wydatek może większy ale jak będzie dobrze zamontowane, to będzie gitt, do tego sam ogarniesz temat po gwarancji a w BRC jesteś skazany na serwis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w BRC jesteś skazany na serwis

wcale nie, jedynie koszt interfejsu jest większy aktualnie, jak za dwa lata będzie, nie wiadomo, ale OK.

Edytowane przez buladag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAP do tego skrakowany program, aktualnie pracuję nad MAP-em z opla zobaczymy co z tego wyjdzie, ;)

 

a i jeszcze do tego ceny części też dają wiele do życzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...